Bayaadır Uo Gateway Kullanmıyordum Yabancı Bir Run Uo Serverında Başlayayım Dedim Ama Hiçbir Servera Girmiyor ? Client Fln Açılıyor Fakat Server Yok Gözüküyor.Tamam Kapalı Olabilirde Hepside Kapalı Olmaz Ki?

Birde Run Uo Serverı Birkaç Server Buldum Fakat Sitede Client Yok O İşi Çözemedim Nasıl Girilecegini

Birde Bildiginiz Güzel Yabancı Bir Run Uo Serverı Varsa p.m Olarak Yazar Mısınız?
Ben sphere oynadım şimdiye kadar. Benim bildiğim razor adlı programla girilir run uoya.
bende hep sphere oynadım ama biraz degişilik olsun diye run uo takılıcam.eskiden açardık uo gatewayda server girerdik incelerdik fln ama bir arkadaşın girdigi servera ben giremiyorum gateway ile.server yok gözüküyor. ayrıca client işinide çözemedim hala :)
Ml yi yukleyip full patch yap girer o zaman gatewayinde son sürümünü indir
oke Ml yi indirmeye başladım pacht flnda yapar denerim yine cevap için saolasın bi sorun olursa gene yazarım

aradım ama bulamadım Ml yi burdaki linkte kırık. indirebilecegim bir yer söyler misiniz

Bu konu Blizzard1905 tarafından düzenlendi(2007-07-13 21:54, 16 yıl önce)
ArKadas'Lar Razor Arıyomda Bulamadım [email protected] Adresinie yollaranız cok memlun olurum TşK
Arkada$lar Ml yükleyip full pacht yaparsanız çalışır sanırım ben bi ara 2 sene gateway takılmı$tım ama razor bağlantı programı değil size macro gibi kolaylık sağlayan bir programdır heal cure vs çekmenizde spheredeki .gheal gibi ve daha bir çok seçenek sağlıyordu vidio falan çekebiliyordunuz vs vs
Master
59.2997
Full patch yapmayın mapta bozulmalar oluyor 6.0.0.0 civarında durdurun patchi.
evet , server sahipleride aynen öyle uyarıyor.
ya kardesler bu razorda ben ip port yazamıyom nereye yazacam?
Gateway kapandı. Hiç bir server göstermiyor bende
Mari0 : ya kardesler bu razorda ben ip port yazamıyom nereye yazacam?

Buraya yazacaksın.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.