Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

merhaba biz uo yu baştan düzenlemek istiyoruz 2 verdatacı arıyoruz biri çizimden dieri de gumps lardan anlamalı ilgilenenler lütfen özel mesaj atsınlar

Bu konu zabaros tarafından düzenlendi(2008-08-19 15:59, 15 yıl önce)
kahve ve bi kutu çikolatada benden:D

koptum başlığa ne kadar eziksiniz ya:D

ahaha mesajı editledi muahaua:D:D:D

Bu konu Spawnsas tarafından düzenlendi(2008-08-19 15:37, 15 yıl önce)
:D hohahaha uo yu geliştirmek ilk önce dünyayı ele geçirip daha sonra tüm microsoft ea gemas gamesoft .... gruplarını toplayıp uo yu geliştirebiliriz

nederisniz yapalımmıı :D
bu kadar karşı çıkmanıza şaşırdım doğrusu. Sonuçta bu imaknsız bişey değil. Bikaç çizerle bence rahatlıkla yapılabilir =) Bence de güzel bi fikir staitclerle oynayıp şehirleri değiştiririz. yeni yerler yaparız. Yeni skiller ekleriz. Elimizde UO Anim , Inside UO , UO SIR, scritper ve bikaç çizer olduktan sonra rahatlıkla da değiştirebiliriz.
Bu kadar tepki vermenize şaşırdım: (Aşağıdaki ileti için diyorum):
Spawnsas:
kahve ve bi kutu çikolatada benden

koptum başlığa ne kadar eziksiniz ya

ahaha mesajı editledi muahaua

Bi UO cu olarak UO yu geliştiremeyiz diyosun. Ve böylece resmen tüm forumdaki verdatacı ve scripterlara laf atmış oluysoun. Unutmaki oynadığın serverlarda asıl emeği onlar çekiyo siz sadece oynıyıp düzeni bozmaya çalışıyosunuz.Bu da aşağıdaki iletiye cevabım:
xenox:
hohahaha uo yu geliştirmek ilk önce dünyayı ele geçirip daha sonra tüm microsoft ea gemas gamesoft .... gruplarını toplayıp uo yu geliştirebiliriz

Ve asla scritperlarla verdataya çizerlik yapanları küçümsemeyin =)
ya adamın ilk topici şuydu aynen yazayım.keşke alıntı yapsaydım inanırdınız ama şimdi inanmazsınız bana:)

adamın ilk topicinin ismi ''bize lazım olanlar''

sonra ''uo geliştirmek'' yaptı

mesajındada bize bi çizimci iki scripter bi gunner bilmemle falan böle lazım diye yazdı

sonrada email adresini yazmış.

klasik ezik işte:D

sonuçta kötü ve malca bi mesaj ve başlık adıyla açmış olabilir. Ama amaç bnce oldukça da iyi yıllardır UO yu eskcilik yapıyosunuz. Biras yenilik olsa fena mı olur
ya tortuga sen benim mesajımı okumuyorsun galba

adam gelmiş buraya scripter site tasarımcısı falan lazımdır diye mesaj attı.sonra ben mesaj yazınca editledi uoyu geliştirmek yazdı.sende hala uoyu geliştirelim uoyu geliştirelim diye mesaj atıyon
Spawnsas : ya adamın ilk topici şuydu aynen yazayım.keşke alıntı yapsaydım inanırdınız ama şimdi inanmazsınız bana:)

adamın ilk topicinin ismi ''bize lazım olanlar''

sonra ''uo geliştirmek'' yaptı

mesajındada bize bi çizimci iki scripter bi gunner bilmemle falan böle lazım diye yazdı

sonrada email adresini yazmış.

klasik ezik işte:D

pardon ama gunner dediğin şey gummer bu uodan anlamadığın gerçeğini belli edio çizimci verdatacıdır ve ilk başlıkta hata yapmış olabilirim ama en azından her mesajı kötüleyip kendini beğenmişlik yapan ben deilim
offf bn ilk mesajınıda gordum. ama site tasarımcısı fln istemyiodu. Yanlış açtı başlığpı bu olablr. Ama demek istedii : UO yu geliştirmek içşn bi ekip lasım pff =)
ben uodan anlamıyorum ha ?

bu oyunu 7-8 senedir oynuyorum.artık tam senesinide hatırlamıyorum.ama gelmiş buraya cizimci falan lazım diye saçma sapan topicler açarak bişeymi kanıtlamaya çalışıyon.

niye editledin mesajını o zaman.

erkeksen yazarsın o mesajı bir daha buraya.
biz burda kaç senedir kendi bilgilerimizle bişey öğrenmeye çalışıyoruz.sen gelmiş burda topic açıyorsun.ne yapçam server aççam.

git kendin aç serverını.zaten senin açtığın server 1 hafta dayanmaz . max 2 gün:)
Yeni item,npc eklemeye kardeşin olsa uğraşmaz :) Zaten 0 dan yapan görmedim vardır belki bilmiyorum.
Spawnsas : biz burda kaç senedir kendi bilgilerimizle bişey öğrenmeye çalışıyoruz.sen gelmiş burda topic açıyorsun.ne yapçam server aççam.
ben uodan anlamıyorum ha ?

bu oyunu 7-8 senedir oynuyorum.artık tam senesinide hatırlamıyorum.ama gelmiş buraya cizimci falan lazım diye saçma sapan topicler açarak bişeymi kanıtlamaya çalışıyon.

niye editledin mesajını o zaman.

erkeksen yazarsın o mesajı bir daha buraya.

git kendin aç serverını.zaten senin açtığın server 1 hafta dayanmaz . max 2 gün:)

Nereden: Australia Ölümle Yaşamın Ayırdığı Çizgiden
Meslek: Student
dikkatinizi çekerim 14 yaşında nası 8 senedir oynuosun
çocukluk işte internet kafelere gidince böle oluyor.abiler öğretiyor bizlere.:)bizde oynuyoruz böle de ne alaka ?
Ben 0 dan lap harbı ele alma animlerini çizmekle uğraştım ama =)
(bayağı uzun sürsede :D )

Ayrıca =) :

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.