Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar işletim sistemim Xp 64 Bit..
Biraz reklam olacak ama:
Uomlyi yüklüyorum ve aktif olan sunucuya giremiyorum
İşletim sisteminde problemmi var ?

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2012-02-22 21:31, 12 yıl önce)
İşletim sistemiyle alakası olduğunu sanmıyorum. Keşke biraz daha açsaydın, çünkü tam olarak bir sorun belirtememişsin. Problemi nerde yaşıyorsun, ne hatası veriyor vs vs ..
Cliente çift tıkladığımda gri ekranda donup kalıyor yani hata mata yok ama kullanıcı adı ve şifre ekranı gelmiyor..!]
Ekran kartı oyun oynatıyor uoda bi problem çıkaracağını sanmam bence ultima shardlarına giriş yapmıyor gri ekranda donup kalıyor..
Banned
-3
driverlarını yükleyip denermisin
Hepsini şimdi güncelleştirdim..
Ama malesef :(
Ekranla alakası olcağını sanmıyorum. Büyük ihtimal Ultimayı yanlış yüklemişsindir yada eksik bir ultima online dosyası indirmişsindir. UOML'yi nerden indirdiysen, alttaki yorumlarına bi bakmanı öneririm.
UOML'yi kaldırıp , tekrar yükleyin büyük ihtimal UOML'de eksik dosya vardır .
Indırdıgın Uoda eksık dosya vardır yenıden ındırmeden önce 4.0 lara kadar patch yap sonra restart atıp tekrar clıentı calıstırmayı dene daha önce yapmıştım belki sende de işe yarar.
Uo nun kastığını düşünemem çok düşük özellikler istiyor oyun pc de virüs filan olabilir
Uo_Meadhros : Uo nun kastığını düşünemem çok düşük özellikler istiyor oyun pc de virüs filan olabilir
+1

İlk bi UOML'yi kaldırıp tekrar kur olmazsa , pc'ye format attırıp denemeni tavsiye ederim .
acaba birisi earrings id'si yada komutu verebilir mi rica etsem
kxpkxp : acaba birisi earrings id'si yada komutu verebilir mi rica etsem

Bahsettiğin şeyi bilmiyorum ama bulmanda yardımcı olabilecek bir program biliyorum.
https://www.ultima-strike.com/indir/inside-uo

Bunu indirerek aradığın şeyi bulabilirsin.
arkadaşlar benimde bir sorunum var us puanı diye yeni bir sistem eklenmiş bu yüzden konu açamıyorum. bi yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar ultimaya başlayayım dedim dakika bir gol bir ultimayı indirip kurdum sphereyi indirdim ayarlarımı yaptım sphere sorunsuz calısıyor fakat client ile oyuna girmeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum win 7 64 bit kullanıyorum sphere konsolunda hata cıkmıyor connect disconnect gozukuyor. hatanın resmi ;

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.