Harita üstündeki sabit ( statik ) alanları hangi program ile silebilirim Anlatırsanız sevinirim

Daha once sorulduysa ozür diliyorum ve hepinizin bayramını kutluyorum
Seninde Bayramın Mübarek Olsun.Daha Önce Defalarca Soruldu.Ama Yinede Söylim.Program olarak bence Axis İle sil Ama Arkadaşlar Multool diyecektir.Eğer Axisi Seçersen Yardımcı olabilirim.
silerken axisle, patch yaparken multool ile tavsiye ederim :)
Biliyorum daha one sorulduğunu arama tusunu kullandım fakat orjinal harita üstündeki yapıtları silmeyi bir türlü goremedim.Bir topicte acıklancak kadar ileri gidilmiş ondada yarıda kalmış

Benim için amaç onemli araç değil : ) : ) : ) : ) yani fark etmez ama anlatım istiyorum biraz emir cümlesi gibi oldu ama istiyorum derken rica ediyorum : P
multoolla all işaretini kaldır sonra freeze statics de bütün uo gitsin :D bütün map silinir :D
programı indirmedim ve incelemedim fakat bir saat kadar sonra bunu yapacak vaktim olacak.Bunu yapana kadarda işime yarıyacak soruları sormayı amaçlıyorum : )

Peki istediğim yerleri silmek istersem
Öyle Bi Şansın Yok.O Lüksü Sana Kim veriyor ? :D Orjinal itemi nasıl siliyorsun bilmiyorum.
Master
59.2997
Dragon Map Editör ün içindeki bir dosya ile staticlerin hepsi siliniyordu.
:D yahu hepsini silmiyelim bir kısmı bana yeter britainde gerçekten cok gereksiz yerler var buraları silsek ve daha yararli bir ise kullansaken basitinden

yeşillik bir alan içinde oturulcak kücük sandalyeler.Kuzeyden gelen rüzgar ile havuzdan gelen suyun suratına vurması gibi hoş bir duygu yoktur.Hele hele o rüzgarın yerdeki yaprakları süpürmesi anlatılamaz :P
Andain : Öyle Bi Şansın Yok.O Lüksü Sana Kim veriyor ? :D Orjinal itemi nasıl siliyorsun bilmiyorum.
silinio bazı serverlarda gordum ornegin britteki bir binayı komple kaldırmıslardı.nasıl yapılıo bilmiyorum
Master
59.2997
Eskiden siteye eklediğim bir döküman static eşya silimini anlatıyor |-)

https://www.ultima-strike.com/dokuman/static-esyalari-silmek
Eyvallah Slothere SAol
Assoo @Slothere

Ben O şekilde yalnızca Kendi Yaptıgın staticleri kaldırabiliyorsun sanıyordum.Orjinal eşyalarıda yok edebiliyoruz demek ?
Master
59.2997
Elbette orjinalleride kaldırabilirsin.
Olabilir , ilginç

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.