Bazen oyunda böyle sanki lag girmiş gibi oluyor ancak ben böle laglı laglı yürüyorum oyundaki diğer kişilere sorduğumda 0 lag diyorlar.Ve bu sorundan dolayı benim çok ölmüşlüğüm var.Ben laglı laglı yürürken millet normal yürüyor garip olan şey bu.Oyunu kapatıp, USB Modemi bilgisayardan kapatıp açtığında sorun düzeliyor fakat ben bazen actionda ölüyorum bu olaydan dolayı.Dediğim gibi ara sıra giriyor çünkü bu olay.Evet neler yapmam gerekiyor?(sakın bana işte modemi açıp kapatıyorsan demeyin çünkü action sırasında oluyor bu olay)
Bİlgisayarınızın özellikleriyle alakalı bir durum olabilir. Ayrıca internet bağlantınızın hızı bu duruma etkiyebilir.
ya static dosyalarında bi sorun var
ya netinin hızı düşük
yada map dosyan bosuk..
Çünkü bi arkımdan biliyorum map dosyası mıydı staatici miydi neyydi bozuk oplduu için sürekli takılıyodu fln. üstelişk hiçte static bve maple oynamadığı halde. Ama senin sorunun modem res atınca düseliyomuş. Tam kestiremedm =)
@Tortuga

Eğer static dosyalarından olsa herkeste olması gerekmez mi?
optionsa gir .sağ alt köşeyetıkla. orda filter obscenity olacak ordaki işareti kaldır
@Shaziment
@Vebruer
@Tortuga
Üçünüze de teşekkür ederim.Sorunu şöyle düzelttim benim modem usb çevirmeliydi.Sildim modemin dosyalarını tekrar yükledim düzeldi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.