ben 2 gündür tamamiyle çıldırmanın eşiğindeyim diyebilirim.

Could not connect to patch server 65.216.123.58: 8888
Could not connect to a patch server
Make sure you have an active connection to the Internet via an ISP or a direct connection.
Your client may not be the most recent version.
You may be able to play the game with your current client.
Check https://www.uo.com/ for help on resolving patching issues.
Click OK to play the game or Cancel to abort.

Hata'yı alıyorum. Komple dosyalarıyla beraber sildim ve 10'larca kez yükledim yüklediğim an patch yapmaya çalıştım hep aynı, Mondain's Legacy denedim hep, birde madem öyle hazır 6.0.1 patch'lenmiş ultima online 9th anniversary kurayım dedim, onda sorun yaşamadım fakat yine patch yapmayı deneyince aynı hatayı yapıyor. Ama ben Mondain's Legacy kullanmak zorundayım çünkü Runuo 2.0 Final ile server kurmakla uğraşıyorum.. O ML Destekliyor.

Patch düşük oldugu içinde oyunun nedense ben hep yerin altında oluyorum, add yazıp bişey çıkarmaya kalksam gozukmuyor m tele yapınca yere düşüyorum. [set Z ile yukarı çıksam dahi add falan hep yerin altında.. ultima online 9th anniversaryile bu problem düzelmişti görseller falan filan, fakat işte o da RUNUO sürümünü kabul etmiyor. Napıcam arkadaşlar internetten PATCH indiremezmiyim ML için? nasıl bunun çözümü olacak?

ayrıca çalıştır>cmd>ipconfig/flushdns ve İE'daki yerel ağ bağlantısından otomatiği seçmek, internet bağlantımdan DNS otomatik seçmek..
herşey denendi niçin ben yapamıyorum anlayamadım.. Umarım birisi bana patchlenmiş veya kendi ML'sini paylaşır sevabına bari...
Kardeşim bide şöyle dene pcdeki 6.0.1 clienti varsa sil ultimayı sil baştan kur tekrar dene internetinin açık oldugundan emin ol
Osi'de oynamıyorsunuz ne patch'i yahu hiç gerek yok bırak dursun öyle
Ben yazımda belirtmiştim, zaten her seferinde komple herşeyi silerek ben kurdum. Şuan en son olarak ultima online 9th anniversary yüklü az evvel artık pes ettim buraya konu açtım, bunun kendiliğinden 6.0.1.10 patchi varmış. Ben zaten dediğin gibi bunuda silerek komple yükleyip denemiştim. İnternetimden de eminim. Sanırım tek çarem patch'i dışardan almak ve ML/patch dosyasının içine atmak olacak, eğer o şekilde olmuyorsa komple ML ve patch yapmış birisinden komple çekip kendime aktarmak olacak. aklıma başka çözüm gelmiyor anlamlandıramıyorum şuan bu durumu hala.

Tymaron;
ben zaten şuan oyun oynayabilirim benim bundan yana sıkıntım olmayacak, benim sorunumu ben orada yine belirtmiştim lütfen okumadan cevaplamayınız. Bakın ben Runuo 2.0 Final'de server kuruyorum. Ancak şuan patch yapamadığımdan ötürü ML'de, sunucu içerisinde ben yerin altında bulunuyorum. Herhangi bir [add komutundan çıkarttığım şeyi yer üzerine koyamıyorum yer altına düşüyor. [m tele komutu ile ışınlandığımda yer'in altına geçiyorum. Bu tarz sorunlar var. Ancak ben ultima online 9th anniversary kurarak denedim, bunda 6.0.1.10 patch zaten yüklü olduğundan o tarz sorunlar olmuyor fakat benim kullandığmı Runuo sürümü desteklemiyor. Yani benim ML kullanmam gerekiyor ve onunda patchli olması gerekiyor. 5.0.5b ve üzeri gibi

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.