Selamlar ... Cliente giriyorum acc adımı ve şifremi giriyorum . There is some problem Communicating with

Origin. Please restart Ultima Online and try

again

Diye bir hata alıyorum . Clienti baştan kurdum , Uo siLdim baştan kurdum . Olmuyor yardımcı olursanız sevinirim .
Master
59.2997
Büyük ihtimalle Ultima Online klasörü içersindeki client.exe üzerinden girmeye çalışıyorsun. Girmek istediğin eğer uo'nun offical sunucusu değilse ve private bir sunucuya girmek istiyorsan o sunucuya ait bir bağlantı programı varsa indir, yok eğer sadece giriş için ip verildiyse o ip'yi login.cfg dosyası içerisine yazıp kaydetmen gerekli.
Evet Uo İçindeki Client Exe den girmeye çalışıyorum herhangi bi ip verilmedi veya herhangi birşey herkes girebiliyor bende bi bu sorun var :S
Thras : Evet Uo İçindeki Client Exe den girmeye çalışıyorum herhangi bi ip verilmedi veya herhangi birşey herkes girebiliyor bende bi bu sorun var :S

Eğer resmi servera girmekten bahsetmiyorsan herkez giriyor diye birşey olamaz. Login.cfg ayarlanmamış default hali resmi sunucuya yönlendiriyor sunucu kendi aranızda açmış iseniz kesinlikle bi ip yazıp giriyorlardır. "herkez giriyor bende bi sorun var" diye birşey yok, elbet birşey yapıyorlardır uo yükleyip direk client girip istediğin sunucuya bağlanmak mantığına uyyormu :no
Evet resmi bir Server .
Az önce aynı hatayı bende aldım çok ilginç arklar oyunda halbuki.
euda mısın bu arada ?
Euo felan pek Anlamam Kardeş :)
sorun bizden deil düzelir birasdan..

europada mı oynuosun? hangi sunucu ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.