Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
arkadaşlar ultime online server kurmak istiyorum bu konuda server kurulumu yapacak ve kurduğu server da gorev almak isteyecek arakdaslar arıyorum detaylı bilg icin lütfen ekleyiniz

satis (at) eylulweb (nokta) com
abow reklamda siz cag atlamıssınız ha ne dıyım sızın gibilere
:D Bana Yardım Edecek Adamlar Arıyorum Bende Spherımde Hatalar Var Bu Ethereal Bear Ve Dragon Yüzünden

Yardım Plss
reklam değil server kurdurmak istiyorum uo bunun neresi reklam kurulumu yapabilecek arkadas arıyorum o kadar reklam anlayısınız cok garip
Bnde server kurmak istiyorum bnim ark biraz yardim edioda msn de olsa hp :D karne yzunden pc giremio ondan leptop a gizlice odasinda girior azicik olsada yardim edior :P tarihi yazimda nesaman oldugu burda solesin asede 15.01.09 :P server kurma bilginiz varsa bana ultima-strike den msaj atarsaniz sevinirim.
unimeqan : arkadaşlar ultime online server kurmak istiyorum bu konuda server kurulumu yapacak ve kurduğu server da gorev almak isteyecek arakdaslar arıyorum detaylı bilg icin lütfen ekleyiniz

satis (at) eylulweb (nokta) com

arkadaşım server kurmak o kadar kolay değil hele Rp Shard açıcaksan çok daha zor ;)
arkadaşlar bende server kurmak istiyorum ne yapmam lazım nereden başlamam lazım yardım edin help pls

Tymaron: Abi server açmak istiyorum ne yapmam lazım

Abi: oğlum bak yukarıda dökümanlar ve arama motoru var oraları kullan

Tymaron: Abi onlar ne işe yarıyor

Abi: oraları bir süre incele sonra kendi başına script ekleye çalış önce renk'lerini falan değiştir itemlerin sonra isim falan değiştirirsin

Tymaron: bunları yapınca ne olacak abi

Abi: bunları yaparsan 1 yıl sonra falan scriptleri yalamış yutmuş olursun server açarsın

Tymaron: abi ben o kadar bekleyemem hemen açmak istiyorum

Abi: paran varmı oğlum senin

Tymaron: okul harçlığı alıyorum güdne 5lira yetmezmi

Abi: sen o parayla git kendine şeker al yada okulda bir kıza kola ısmarla daha iyi olur senin için

Tymaron: tamam abi niye dalga geçiyorsun ki. Ne kadar lazım söyle

Abi: dedicated kiralaman lazım iyi bir sunucu açabilmen için min 200 liran olması lazım her ay ödeme yapabilmen için

Tymaron: oha abi ne yaptın sen o kadar parayı nerden bulim

Abi: ee bu işler böyle

Tymaron: abi ben server açmak istiyorum

abi: bak şimdi xxx sunucuya gir miner ve blacksmith skillerini aç sonra minoc'ta madenlere git kazma al eline 2 kez tıkla sonra yeri tıkla maden çıkar.

Tymaron: tamam abi bir saniye deniyorum

Abi: çıkardınmı?

Tymaron: Çıkardım abi şimdi ne yapim

Abi: sürekli çıakr sen

Tymaron: abi bir adam geldi kolay gelsin dedi napim

Abi: sende *sağol sanada kolay gelsin* diye karşılık ver

Tymaron: verdim şimdi napim

Abi: kazmaya devam et sağ tarafta skilsl yazar oraya gir ve mining skillini bul kaç yazıyor

Tymaron: 100.0 yazıyor

Abi: bak şimdi iron ingot bul ve bıçak yap

Tymaron: tamam abi çok çıktı odan var bir saniye yapıyorum.

Tymaron: Yaptım abi

Abi: Sürekli yap

Tymaron: Abi ne kadar zevkli birşeymiş bu kendi kendime bıçak yaptım süper

Abi: staff olmak istiyormusun hala

Tymaron: yok abi bu daha zevkli.

Abi: hadi kolay gelsin
hey allahım ya tymaron yazdıklarını okudum valla koptum :D:D (yanlış anlaşılmasın doğruluk payı çok yüksek)
*Güler*
Evet Beyfendi 11 tane Runuo 1.0 Rp-Pvp, PvP, Role Play Shard Açtım (Kendisini Övmek İçin değil Ba$lık Altından Konu$ur) Sorun Neydi Eğer Buraya Tam Sorunun Yazarsanız Yardım Edebilirim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.