Merhaba Adım Baha Almanyadan 1 ay önce geldigim türkiyede ultima online server i kurmak istiyorum m script konusunda zerre kadar bilgimyok bana script yapacak bir arkadas arıyor serverde Ownerlik teklifinde bulunmktan onur duyarım Büyük Bir İşe Soyunmak ve türkiyenin En iyi Serverlerinden Birisini Kumak istiyorum En iyi hosting olmasını ve en iyi scriptlerin bulunmasını istiyorum tabiki sizlerden alabilecegim yardım ile UO Konusunda oyun dan başka bir bilgim yok yani script bilgim yok teşekkürler yardımlarınızı Ümid Ediyorum....

MSN: [email protected]
Arkadasim Bence ugrasma Gir bi Ultima online serverina Orada Oynayiniz.. Bilginiz yoksa Server Acmayiniz Lutfen EGer illaki acacaksaniz Bu konuda Bir suru topik Var oaradan İhtiyaclarinizi karsilayabilirsiniz..

İyi Gunler Dilerim.!!
Muratti Adama Adam Gibi Davran Topicler Var Kardeşim Search Bölümüne Uo Server Kurmak Yazarsan % 100 Cıkar...
Yaş kaç ne tür olanakların var biraz bilgilediirsen arkadaşları belki sana uyan birisi çıkar karşına
Silindi
Members
0
Mesela Bence Bir Scripterın Genel Olarak Konusuyorum Kımse Yanlıs anlamasın
1. Once Yasa Bakar
2. Projenın Ic yuzeyıne Bakar Amacın Ne Olduguna
3. Varsa Bır Staff Kadrosuna
4. Host Olup Olmadıgına Varsa Ozellıklerı
5. Ownerın Host Parasını Nasıl Cıkartıcagına
6. Ne Bilim Devamınıda Sız Getırın Artık Bence Bunlar Cok Onemlı Bunlar Hakkında Kısa Bılgı Verırsen Aradıgını Bulabılırsın Belkı
Topic : Ultima Online Serverı Kurmak İstiyorum
Yazan : Durid

Durid Ultima Online Sunucusu Kurmak İstiyorsun. Fakat ?

Okuduğum Kadarıyla Scripts Bilgin Yok...
Scripts Bilgin Olmadığına Göre Scripter Kendi Player Charına Bir Komutla Edit Basabilir Ve Sen Bunu Anlıyamazsın.
Yarın Öbür Gün Scripterin Seni Bıraktığında Yeni Bir Scripter Bulanada Kadar Sunucu Kötü Günlere Giricek.Bu Günlerde O Kadar Kolay Geçmez...Yeni Bir Scripter İçinde Güven Süreci Ortaya Çıkar Bir Adama Pat Die Remote Vermeyeceksin Herhalde...

Gelelim Host Konusa...

Hosting Türkiye'de Bir Çok Öğrencinin Masraflarını Karşılaması İçin Kalkışılan Bir İş Türüdür.Nasıl Bir İş Türüdür ?

Bir Makinayı 50 $ A Alırlar Sana 100 $ A Satarlar.Bir Sunucu İçin En Aşşağı 300 Ytl Bir Hosting Makinası Gerekir.Ve Host İşleride Pek İyi Gitmez.Ancak Raskol Un dediği gibi Müşteri Olmayı Biliyorsan En Kötü Hosting Şirketiyle Bile Anlaşabilirsin.

Staff Konusu...

Almanyadan Yeni Geldim Demişsin.Türkiye'deki İyi Ve Kötü Staffları Bilmiyorsun.Örneğin Ben Sana Gelirim.Şurada Orada Stafflık Yaptım Şunlar Bunlar Var.Bak Davet Ediyorum Bu Şu Serverın Ownerıydı Onunla Beraber 2 Yıl Serverı Ayakta Tuttuk 2 Miz Senin Herşeyini Yaparız Gibisinden...Yani Staff Konusunda Bu Bir Bir Nevi % 25 Aşşağı Çekiliyor.

Fakat Diyorsan Stafflardan Para Alacağım... O Zaman Bu Bir % 50 Nebzesinde Aşşağı İner...

Türkiye'deki UO Sunucuları Bakımından Ben 1 Yıl Dayanan Server Görmedim.Ve Hepside Senin Gibi Demişlerdi. [ Hakaret Etmiyorum Yanlış Anlama.Lafım Ortaya ]
Ve Sende 2 Ay Açık Tutup Kapatırsan Türkiye'deki Playerlar Hepsin Güvenini Kaybeder Ve Bknz 8 Yıllık Serverlar Bile Sırf Bu Yüzden Player Kaybediyor...

Benim Düşüncem... Server Açmayın Gidin Bir Serverda Staff Veya Player Olun Hem Herkez Bir Yerde Toplanır...Hemde Şu Avrupa Serverlarının Dilinden Kurtuluruz...
Silindi
Members
0
Xryon : Topic : Ultima Online Serverı Kurmak İstiyorum
Yazan : Durid

Durid Ultima Online Sunucusu Kurmak İstiyorsun. Fakat ?

Okuduğum Kadarıyla Scripts Bilgin Yok...
Scripts Bilgin Olmadığına Göre Scripter Kendi Player Charına Bir Komutla Edit Basabilir Ve Sen Bunu Anlıyamazsın.
Yarın Öbür Gün Scripterin Seni Bıraktığında Yeni Bir Scripter Bulanada Kadar Sunucu Kötü Günlere Giricek.Bu Günlerde O Kadar Kolay Geçmez...Yeni Bir Scripter İçinde Güven Süreci Ortaya Çıkar Bir Adama Pat Die Remote Vermeyeceksin Herhalde...

Gelelim Host Konusa...

Hosting Türkiye'de Bir Çok Öğrencinin Masraflarını Karşılaması İçin Kalkışılan Bir İş Türüdür.Nasıl Bir İş Türüdür ?

Bir Makinayı 50 $ A Alırlar Sana 100 $ A Satarlar.Bir Sunucu İçin En Aşşağı 300 Ytl Bir Hosting Makinası Gerekir.Ve Host İşleride Pek İyi Gitmez.Ancak Raskol Un dediği gibi Müşteri Olmayı Biliyorsan En Kötü Hosting Şirketiyle Bile Anlaşabilirsin.

Staff Konusu...

Almanyadan Yeni Geldim Demişsin.Türkiye'deki İyi Ve Kötü Staffları Bilmiyorsun.Örneğin Ben Sana Gelirim.Şurada Orada Stafflık Yaptım Şunlar Bunlar Var.Bak Davet Ediyorum Bu Şu Serverın Ownerıydı Onunla Beraber 2 Yıl Serverı Ayakta Tuttuk 2 Miz Senin Herşeyini Yaparız Gibisinden...Yani Staff Konusunda Bu Bir Bir Nevi % 25 Aşşağı Çekiliyor.

Fakat Diyorsan Stafflardan Para Alacağım... O Zaman Bu Bir % 50 Nebzesinde Aşşağı İner...

Türkiye'deki UO Sunucuları Bakımından Ben 1 Yıl Dayanan Server Görmedim.Ve Hepside Senin Gibi Demişlerdi. [ Hakaret Etmiyorum Yanlış Anlama.Lafım Ortaya ]
Ve Sende 2 Ay Açık Tutup Kapatırsan Türkiye'deki Playerlar Hepsin Güvenini Kaybeder Ve Bknz 8 Yıllık Serverlar Bile Sırf Bu Yüzden Player Kaybediyor...

Benim Düşüncem... Server Açmayın Gidin Bir Serverda Staff Veya Player Olun Hem Herkez Bir Yerde Toplanır...Hemde Şu Avrupa Serverlarının Dilinden Kurtuluruz...

+1
ByTymaron : Mesela Bence Bir Scripterın Genel Olarak Konusuyorum Kımse Yanlıs anlamasın
1. Once Yasa Bakar
2. Projenın Ic yuzeyıne Bakar Amacın Ne Olduguna
3. Varsa Bır Staff Kadrosuna
4. Host Olup Olmadıgına Varsa Ozellıklerı
5. Ownerın Host Parasını Nasıl Cıkartıcagına
6. Ne Bilim Devamınıda Sız Getırın Artık Bence Bunlar Cok Onemlı Bunlar Hakkında Kısa Bılgı Verırsen Aradıgını Bulabılırsın Belkı

Bunların haricinde misal ben artık şeye bakıyorum emeğimin karşılğını alabilirmiyim. Alırsam nasıl alırım.
Sora Hosting firmasıyla yapılm ış bir anlaşma olup olmadığına. Çalışıcağım kişiliğine. Benim takımımı kaldırabilecek bir tayfa olup olmadıgına. Bunlarada bakarım misal ben.
Beyler Ben Kuruyorum Account ta hata var onu nsl cozebilirim!! yardımcı olursanız sevinirim...
yahu niye paso 1yıllık topicler uplanır.. konuyla alakasız uplanır üstelik..
ya beyler bu soruma cvp vericek olursa cok sevinicem
Account sisteminde sorun var
reset at düzelir.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.