uo ya gırdıgım zmn statusde kı resistler gorunmuyo status normal goruntu deıl deısık bır sekılde cıkıyo status bar bunu nasıl duzeltebılırm vede bazı sslerde goruyorum kullanılan skınler var bunları nerden bulabilirm...
skin den kastettigin şeyler verdatadan ayarlanıyor.
sunucuyu hazrlayan kişiler tarafından dosyalarda oda yollanıyor.

anlıyorsan verdata.mul veya verdata.asd gibi sunucunun kısaltması şeklindeki dosyayı değiştireblrsn.
biraz daha yardımcı olursan cok sevınırım set duzcem resistler gorunmuyo detaylı bi şekılde anlatırsan sevınırım...
neuro run uo oynuyosun anladığıma göre bildiğime göre o senle değil serverla alakalı yada clientlamıydı allah allah karıştırdım yine ama ikisinden biriyle alakalı olduğunu hatırlıyorum :)
olay sole gelıstı bazı serverlarda oynamak ıcın patch yapmak gerkıyo bende yaptım ve status bar deıstı daha sonra o servera bı daha gırmedım ama status bar aynı kaldı patch ve server la alakalı bısı olmadıgını bılıyorum sole arkımda normal bi sekilde goruyo ve benım kı ve onun patch lerı aynı sorun benım bılgısarımdan kaynaklanıyo bunun dosyası hangısı onu nasıl duzeltebilirm bunun ıcın yardmcı olurmusunuz???

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.