Yaa Arkadaslar Sunucuda Player&裟larin Takilma Sorunu War..
Lutfen Yardim Edebilirmisiniz Acaba Bu Neden Olabilir ..
Bilgisi Olan Warsa Yazarsa Cok Sevinirim....

Ve yaa Takilma Sorunu Scp Den Olabilirmi Oluyorsa Hangi Scp den ...

Acil Yardim Plsss Yardimlarinizi Bekliyorum Ve Simdiden Tessekkur Ediyorum...
Tam olarak neye takılıyor ??

Ota , çalıya vs mi ? Konuyu açarsan daha iyi yardımcı olunur
Hımms Hayir Bisiyee Takilmiyor Duz Yolda Giderken Takiliyor Sadece....
Arama Yap Bulursun
Ne Diye Arıyacagım Dersen..
'Playerlerin Takılma Sorunu'
Bende orda oynuyorum stafflar takılmıyormuş sadece playerlar lag degıl sankı onunde bısey var gibi takılıyor ilerlemıyor
Evet Aynene Oyleee Yaa Off Nedir Buuu Yardimci Olacak Kimse Yokk muuu... Noxier Micheall Nerdesiniz Yawww... :D
Hmm onlar başka bir platform'da yer alıyor.(Noxier,Micheall) ,

Aynı sorun bendede oluyor player oynarken server'larda sanırım o uo ile ilgili..Ama onun neden olduğunu hiç çözemedim format atmama ramen arada sırada hep olur..O server'ların verdata ları ile ilgili..Çok iyi bilen bir scripter veya client yapan arkadaşlarla temasa geç..
Sen [Noxier,Micheall] Hangi Platformda Yer Aliyor BiliyormusuN Onlar Cozer Bu isi...
Clientinde hangi staticler varsa onları sunucudaki sphere/mul klasörünün içine koy ve uzantılarını .mul yap.
allah allah Buda Nedemek Oluyor Simkdi :D Bisi Anliyamadim Aciklayici Bir Sekilde Anlatirsan Cok Sevinirim...
yahu serverın clientine koyduğun statics0.mul ve staidx0.mul dosyaların yokmu ? onları sphere/mul klasörüne atıcaksın ve uzantılarının da .MUL olmasına dikkat edeceksin.
Peki Ben Bisi daha Diycem Kardess Yaptim Oldu Ellerine saglik Cok Tessekkur Ediyorum sana Son Bisi Sorcam...

Yawww Bu Benim Sphere'Buyu Delaylari Duzelmiyor mager.scp si ile table_x.scp sini komple degistirdim yine olmadi buyuler cok gec atiyor acaba baska ne yapabilirim bi bilgin warmi sorun nerden olabilir rica ediyorum...
56b mi 55r mi kullanıyosun
55r402 Kullaniyorum...
table_x.scp deki CAST_TIME=0.5 0.5 değerini kafana göre değiştiriceksin. veya bi pack indir ona göre yap

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.