Merhaba arkadaşlar..

8 yıldır aralıklarla uo oynarım..

Hep içimde kalmıştır uo'yu OSI'de oynamak..

Malum şu aralar düzgün çalışan ve dahada önemlisi uo'yu aksiyondan ibaret görmeyen bir shard yok..

Bende karar verdim OSI'ye geçmek istediğime..

Fakat yine age of shadows versiyonunu oynamak istiyorum..Yani bu 10a yakın versiyonu var klasik uo'yu OSI'de oynamak zevkli olucaktır..

Sizlerden istediğim gerekli linkleri , hatta mümkünse bir resimli anlatımla bana yardımcı olmanız..Orjinal oyun gerekiyor mu , aylık fiyat tarifesi nedir..?

Hadi babalar bi el atın yahu..
Öncelikle D&R ye gidip bir orjinal UO oyunu alıyorsun ve sonra uo.com dan account işlemlerine bakıp aylık ücreti öğreniyorsun sonra gene aynı siteden bi kaç talimat olucak onları oku. Girmiş olursun.

(benimle öyle bir hayalim vardı ama paralı olduğunu öğrenince hadi ya sende dedim. Normalde oyunun orjinalini alırım ama aylık vermem.)
cevap için sağol ama D&R'da anca son sürümün orjinalini bulurum..

Ben age of shadows oynamak istiyorum..
ben orda Eight Age yi bulmuştum. en son olmasada mondains legacy den bi sonraki version
eight ageyi alsam gae of shadows oynayabiliyo muyum peki..

ben ninja samurai falan istemiyorum da..
uo.com dan osi hakkında bilmek istediklerini öğranebilirsin.

burdan https://ultima-registration.com/ account unu al. sanırsam ayda 12.99 dolar ( farklı ödeme seçenekleride vardı galba ) . hiç aos muş ml miş original cd miş hiç uraşma. indir uo.com dan uokr yi. zati ml kapancak galba yakın bi zamanda sadece kr ile girilcek sanırsam. kr yi indirdikten sonra gir oyna mis gibi.
orjinal serverların popülasyonu nasıl bu arada..?
hmm sanırsam 27 server ve 200bin den fazla player. player azlıı gibi problemlerle karşılaşmassın merak etme. bu arada ninja felan istemiom die bi şey yok. zaten şuanda bi ml ile bi de kr ile girilebilior. ve ikisinde de ninja samurai ölüleri diriltme vb. mevcut.

ml ile girersen yağ gibi ama dandik grafiklerle osi de oynarsın

kr ile girersen bol kasıntılı ama yağ gibi grafiklerle osi de oynarsın

ama ml kapancak gibi görünüyor. sen en iyisi kr ye geç.
herşeyi hallettim sıra geldi server seçimine..

bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum..
OSI ninde sphere serverı olsa direk geçerim :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.