Öncelikle merhaba Forumda bulunan bir cok dökümanlara baktım
Fakat Verdataya Npcyi yüklüyorum scriptsinide yazıyorum Sphere_defs.scp sinide ayarliyorum
fakat binek güzel dolaşıyor bindiğimde altimda kayboluyoru
Tiledataya mulpach ile bir *.bmp dosyayi yükleyip tiledatayi Nasil ayarliyabilirim Bir bilgi Rica etsem Yardimci olabilecek arkadaslarimiz varmı?
Herkess Dondu Kaldıı Yardımm Karşısındaa heraldee
U-S eski U-S değil artık. Ne biliyim milletin en iyi becerdiği şey Birbirine sataşmak olmuş. İnşallah eski günlerine döner .
osi : U-S eski U-S değil artık. Ne biliyim milletin en iyi becerdiği şey Birbirine sataşmak olmuş. İnşallah eski günlerine döner .

Sana hak vermemek elde değil buranın canlı halini bilenler şuan gerçekten üzülüyordur bu duruma eminim...
osi : U-S eski U-S değil artık. Ne biliyim milletin en iyi becerdiği şey Birbirine sataşmak olmuş. İnşallah eski günlerine döner .
Aslına bakarsanız kimsenin başkasına yardım etmemesini de doğal karşılıyorum.Forumda kod diye yalvaran insanlar yardım edenlerin karşısına 2 gün sonra adammısınız diye çıkmaya yelteniyor.Aynı şey bana olsa bende burda 1 satır kod yardımı etmem.Ayrıca scripting işine ne kadar yeni insan katılırsa(çoğunluğu sunucu açıp kapatacağı için)yerlerde sürünen Ultima Online a 1 darbe daha vurulur diye düşünüyorum.Tabi herkesin düşüncesi farklı sizinkilere de saygı duyuyorum.
Ya iyide arkadaş boş konuşmasak hani adamın sorunu bu degil ki ... allah allah yaa tartışma yapıcaksanız farklı başlık açın... konuyla uygunsuz boş muhabbetler.

Sorununa gelelim kardeşim ...
belliki bineg'i eklemissin hayvanı çıkardıgımda çok güzel dolaşıyor diyorsun bindigimde altımda yok oluyor diyorsun peki sen hayvanın itemini ekledin mi buna da eminmisin eger eklediysen tiledata'ya geçebiliriz.
cspear : Öncelikle merhaba Forumda bulunan bir cok dökümanlara baktım
Fakat Verdataya Npcyi yüklüyorum scriptsinide yazıyorum Sphere_defs.scp sinide ayarliyorum
fakat binek güzel dolaşıyor bindiğimde altimda kayboluyoru
Tiledataya mulpach ile bir *.bmp dosyayi yükleyip tiledatayi Nasil ayarliyabilirim Bir bilgi Rica etsem Yardimci olabilecek arkadaslarimiz varmı?

Kardeş sen mesela kirin yapcan diyelim.
Kirini verdataya attın ; kirin sadece Low Detail veya High Detaildemi görünüyor ?

Bu konu shard123 tarafından düzenlendi(2010-03-19 20:24, 14 yıl önce)
1.si kardesim binegin tüm hareketlerini ekledinmi ve binilebilir bir hayvan olarak mı ayarladın

2.si burda eskiden balık tutmayı ogretirlerdi artık balıgı kasayla veriyorlar dolyısıyla kaliteli yaratıcı isler yapanlar azaldı
Syntax : Aslına bakarsanız kimsenin başkasına yardım etmemesini de doğal karşılıyorum.Forumda kod diye yalvaran insanlar yardım edenlerin karşısına 2 gün sonra adammısınız diye çıkmaya yelteniyor.Aynı şey bana olsa bende burda 1 satır kod yardımı etmem.Ayrıca scripting işine ne kadar yeni insan katılırsa(çoğunluğu sunucu açıp kapatacağı için)yerlerde sürünen Ultima Online a 1 darbe daha vurulur diye düşünüyorum.Tabi herkesin düşüncesi farklı sizinkilere de saygı duyuyorum.
Arkadaslar hepinize teşekkür ederim ben suanda butun lbrleri ekledim bana sadece biraz bilgi gerekiyordu okadar ama kendi halime cözdüm
eklerken mesala kirinin item gözüken bolumunde sadece kod yanlişliği yapyırmusum herşey bukadar.. Cok saolun iyi forumlar
sende sorununu halledip bidaha ugramayanlardan degilsin dimi cspear :( :D
Millet aya çıkmış siz hala verdata diosunuz :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.