Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Vistada uo Clienti çalıştırmıyor Yardım edin :(
vista benim hayatımda gördüğüm en iğrenç bişey.Ya ne kullanışlı ne güzel nede başka bişi senin yerinde olsam o bilgisayarı kırarım :D
kuzenimde de vista var ama çalışıyor onda.

Çalıştırmıyor derken hatamı alıyorsun yoksa açmıyormu.?
client gri oluo :( ve hiçbişey gözükmüo
ben 1.5 yıldır vistada uo oynuyorum hiçbir sürümdede açmamazlık yapmadı
yönetici olarak açmayı dene
client.exe yi çalıştırıyor fakat diğer clientleri çalıştırmıo anlam veremedim :S
Senin pc'nde sorun war o zaman benimde wista bi problem yok
client uo ıcınde calıstır uo yu patch yapma daima c ye kur bır cok sorunları var
ya arkadasın bilgisayrındayım razorla runuo yu çalıştrıdım fakat diğer indirmeli uo yu çalıştıramadım sphere uo çalışmıyor şimdi ben ewdeyim kendi bilgisayarımda client 2.0.3 ü açıorum şöyle bi sorunla karşılaşıyrum client203.exe durduruldu vindows bir çözüm arıyor dio

bekledim ve saçma sapan bi çözüm çıktı :S şunu indir bunu indir anti virüs programını indir

anlamadım vista gibi dandik bi şey yok ya çok sinir oldum aosta çalıştırmıo ml de çalıştırmıo nedir anlamadım derdi
Vista En Kötü Bir Modeldir Yani En iyisi Sen Pc Ni Xp Ye Cevir xP Suana Kadar En Sevdıgım Modellerden Birisi'd,r
başka modeller kullanım dışı :D 2000 98 95 :D
beyler benmde wista UoAos Kuramıorm Windows 32 Uygulaması değildir diyo anlamadım gitti delrcem :S YardmLarınızı BekLiorm....!
benimki vista ama hic ne juom ne uo loop calısmıyo acılıyo kuruyorum ama oyuna bakınca ne haraket var ne bişi yardımcı olursanız sevinirim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.