Arkadaşlar visual basic programını nereden bulabilirim? Download olarak nereden indirebilirim adres verebilir misiniz ? Şimdi demeyin araştır direk konu açma falan filan cart curt hiç birinize cevap vericek değilim baştan söylüyorum araştırdım birkaçtane buldum indirdim hiçbiri işe yaramıyor yüklüyorum açılmıyor vs. [ bozuk ]

Programı öğrenmeye kararlıyım yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
onlar hep eklerdir yada crack die yada exe'siz upload etmişlerdir benderimki git cd sini satın al xD
Xariyla Haklı Eger Adam Gibi Ögrenmek İstiyorsan Kitabi Sart...
Cunku Sitede Bulursun Anlatim Mesela Buradada Connector Anlatim var Ama Speed + 3d Falan Engelle İlgili Bir Anlatim Yok :)
Kitab Sarttir :)
Nerde satılıyor bakkalda satılmaz ya bu :D
ilini söle ankaraysa kızılayda dnrda var :D öle büyük book store lara git bulursun
TEchnosa TEchnotec satılıyo Ben Flash eğitim seti aldım 20 ytle Süper anlatıyo adam valla şimdi onu böle yaptık yok incik incik anlatıyo yiyosa ögrenme yani xD
zaten ben indiriyim 10 gün sonra full koruma conn yapıyım olmuo

iyi bi conn için 2 sene falan uğraşman gerekiyor çok iyi bi conn için
O senin öğrenme kapasitene bağlı bişey belirli bi zaman veremzsin herşeyi iyi örenmek zaman alır ama bu zaman sabit diyil Kişinni Ögrenme kapasitesine göredir ..
1 haftada da öğrenen var 1 yılda da orası değişir. Ayırdığın zamana ve kişiye bağlıdır orası.

@Yakup ne diye satıyolar programı ? Visual Basic dediğimde adam one demesin :D
ya git de ben visual basic kullanmak istiore bana Lisanslı cd sini + egitim kitabı ( zaten oluyor ) verlan de ykp slm söledi de al cık para felan verme kasiyer slm söle öpcük at :gorme
Novice
-0.500001
Hehe Snin ismi Duyarsa Kovar La

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.