Arkadaşlar ben vps aldım Hostuma giriş yapıyorum ama spheremı atamıyorum spheremı upload aldım dosya.tc ye fakat Linki kopyalıyorum vps den sıteye gırıyorum saniye felanda yapnıyor uploaded.to yu da denedım fakat olmadı sebebi sizce ne olabılır bi yardım edermısın

Java Script Veya Mİcrosoft NET fRAME work kurulu deildir bir program eksik firmayla irtibata geç
dosya.cc'den upload ettiyseniz link ile VPS makinanızdan girin yukarda bir kısım çıkar sarı biçimde, karşıdan yüklemeyi kabul edin (ing yazar orda anlıyorsunuzdur sanırım o kadarda) sorun ortadan kalkacaktır.
:asik2
msnden at gitsin.
MSN'den atılması için VPS'ye messenger yüklemesi lazım..
Şunuda herkez bilir ki ; VPS gibi bir sanal sunucuya MSN yüklenmemeli. (hack manasında)

Bir üst yorumumda dediğim gibi yaparsanız başarılı bir sonuç alacağınıza emin olabilirsiniz.
:utangac1
Quicktime indir sanırım bi bağlantısı vardı :)
sunucuya bağlanmadan önceki ip vs. girdiğin uzak masaüstü bağlantısı ekranında özelliklere gel açılan sayfada yerel kaynaklara bas

Disk Drivesın yanına bir tick koy (benim windows ingilizce muhtemelen benzer birşey yazıyordur.)
sunucuya bağlan ve sphereni bilgisayarından kopyalayıp, remoteye geçip yapıştır de.
Uzak MAsa Üstü Bağlantına Gel İp'ni Yaz Sonra Aşağıda Seçenekler Var Orayı Tıkla Yerel Kaynaklar Ve Disk Sürücülerini Tıkla Ve Gir Bağlandığın Makinanın Sürücülerini Host'unun Bİlgisayarında Göreceksin.. Umarım İşine Yarar Hayırlı Olsun..
Members
1.2
Reklam değil bilgi maksatlı:
https://hostmaestro.net/sss/#f3
@tex
Hocam sen anlarsın sanırım, internetten hat almak istiyorum bu bana ne kadara patlar ?
(hattan kastim, uzak masa üstü bağlanılacak işte bir makinaya)
:huh
Members
1.2
Bunu özel mesaj vasıtasıyla görüşelim.
// kişisel tartışmalarınızı aranızda yapın, tekrarında uyarı alacaksınız..

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-05-09 06:28, 14 yıl önce)
// kişisel tartışmalarınızı aranızda yapın, tekrarında uyarı alacaksınız..

Bu konu Slothere tarafından düzenlendi(2009-05-09 06:28, 14 yıl önce)
:yes

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.