Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlarım ben yeni bir laptop aldım;tabi yeni olunca otomatik olarak windows 7 yüklü olarak teslim edildi. Ben de her eski uo oyuncusunun yaptığını yaptım uo mondains legancyi yükledim bir kenarda bulunsun diye. Sonra bir orta dünya serverında oynamaya başladım ama jormain's uo loop ve macroman serisi açılmıyor bunun haricinde uo loop açılıyor çalışmıyor(ghost mouse programını hiç kuramıyorum). Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim gerekirse windows xp professinal yüklüyecem ama yüklemeden halledebilirsem sevinirim.
sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmayı dene.
aynen yonetıcı olarak calıstırınca sorun kalmıyor
Geçen gün Win7 Ultimate kurdum hiç bir sorun yoktu direk açıp çalıştırabiliyordum. ama xpye geçtim :)
Kardeş ( Imp ) Bende Windows vista Kullanıyorm yönetici Olarak Çalıştırınca Oldu Çok SaoL
tesekkürler bende topic acmıstım gezerken gordum eyw calıstı ama wista benim :D wista dada calısıyor eyw herşey için
arkadaslar sorun açılmaması değil daha doğrusu bende öyle ultima online has not started yet bu hatayı weriyor sorun uo yu çalşr konumda görmüyor??
"ultima online has not started" başlatılamıyor ki oyunun çalışır durumda görsün. kurulumunda hata var. veya açılmasını engelleyen bir durum var.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.