Evet, kontrol etmek için pm atabilir veya profilimden mail adresime bakabilirsiniz.
Destroy : Sorunlumusun Arkadaşım ? SphereServer.Netteki Xantierdenmi bahsediyorum ben.Kendince yorumlama yapma.Çoluk cocukla ugrasıcak halim yok.BEnim elde ettiğim bilgi uoherald.com dan bir arkadaşım sayesinde.Kendisi Oxford'da Foreign Language " German ve Dutch " dilleri üzerine okuyor.Ve kendisi ben bu şahısı zamanında tanıdım şeklinde bana bildirdi.Dedim Bir Yanlışlık olmasın.Bahsettiğim kişi Kanadada oturmakta ve İnformatik Okumakta.Uo ile tam 6 sene evvel ilişkisini kesmiş.Kendinizce yorumlamayın.

Dahada bir şey yazmıyorum.2-3 scp bulup local.remain ==> local.dondur yapıp bütün tagları bırakıp defleri ellemeyip.İngilizce ile alakası olmaksızın ben yazdım , sonradan editledip diye burada cevap atmayın.

Spawnsas : Adam savunmasını yaptı sende ordaki xantier'e pm at . :) bazı şeyleri araştırın arkadaş . 2 bilgi gördüm hemen aaa rezil edeyim çabası.

keşsin herhalde yada kafan güzel yada bu yazılanları anlamıycak bir kapasiteye sahipsin.biz neyden bahsediyoruz ? yazık.
Yo.İstesem sanamı sorcam arkadaş.Kullanırım kullanmam bundan sanane.Senin bir şey yarıştıracak değilim daha çok mesafe var arasında.

Ben zaten arada bir ilgileniyorum Uo ile.Hayatımı uo ile zindan edeceğime gidip günde 5 6 saat Makinelere yazıyoz bişiler.:)

Biraz büyüynce anlıcaksın Uo ile uğraştığın scp olayını.C# Java kabusun olunca anlarsın.
Destroy : Yo.İstesem sanamı sorcam arkadaş.Kullanırım kullanmam bundan sanane.Senin bir şey yarıştıracak değilim daha çok mesafe var arasında.

Ben zaten arada bir ilgileniyorum Uo ile.Hayatımı uo ile zindan edeceğime gidip günde 5 6 saat Makinelere yazıyoz bişiler.:)

Biraz büyüynce anlıcaksın Uo ile uğraştığın scp olayını.C# Java kabusun olunca anlarsın.
Sen ne saçmalıyorsun kanada diyorsun informatik diyorsun oxford diyorsun. oxford ingiltere'de, informatik almanca bilgi işlem demek ve kanadada almanca eğitim olduğunu sanmıyorum. kitlendi.

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.