ya beyler silahların ismi a +9 a magical katana gibi cıkor bunu spheremagical_weapon.scpden düzeltmeye calısıorum nasıl Namesi=Katana of ruin yerini silip a magical katana yapıorum bide Descirption yerine aynı şeyi yazıorum sonra weap_swords.scp dede aynılarnı yapıom 2-3 saatlikine düzelior ama sonra noluorsa gene aynı şey oluor yardımcı olurmusunz
Novice
-14.8
yeni katana çıkarıp bak olmadıysa save alıp sphereyi kapatıp aç.Sonra tekrar katana çıkart.
Yok yaw Olmuor Ben bunu cözemem Eger Elinde Filenmiş Scpleri varsa yollaya bilirmisin ... Şimdi İlk serverim olcakından cok hevesliyim biliormusun ltfn cok rica ediorum varsa elinde hazır yada nasıl düzelticemi anlatırmısın msnimi verim istersen ykp_darkneshot.... bu arada adres vermek yasakmı bilmiorem :p
Anladıgım Kadarıyla Shard'ın Pvp Shard veya Onun scp lerını Kullanıyorsun.Pvp Shard'larda Çogunlukla Stone'ler Olur.ve O Stonelerde +9 Silah Menusu varsa Onun Scp'ide vardır.Stone Olarak Ordanda Ayarla Derim.ve Başlangıçta +9 Veriliyor Tahminen Başlangıctakinide Ayarla Derim.Sorunu Tam Anlayamadım Yardımcı Olabıldıysem ne Mutlu Bana...
yahu Tmm stoneside var scpside var ama .add i_katan_force cıkarıorum ingamede Yine aynı şey Serverim pwp ya sizde fixlenmiş varsa yollarmısınz . Ltfn bu aksam arklarla aramızda oynamayı planlıorz =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.