ya beyler az yardım isteyin bune ya cnmız sıkıldı xD
ii ozman bana uo ml nin dğer haritasını nsl yapcm anlat uo ml şuan bu bilgisayrda yüklü değil ona göre ii anlat anlaşılır oke :)
Hiiiiiç açma geregi duymadım ama ...

Spheretables.scp ten map'ı tanıtıyosun sonra işte 1970,2080,0,2 gibi gidiyodun galiba :D ama bazen siyah oluyo oda 4x ve üstü client lerde oliyidi :gorme
saol ben 55i kullanıorum:utangac2 ondada oluo dimi ???
ya sadece 56b'de acılır onlar 55i de olmaz xD
yakup cok yardım lazım lan :D vlla bak ii bi sistem var aklımda yapamıom private srverima gelsene :d ip veremmi
hadi xenox yavaş yavaş başla ilk 55r ye sonra 56bye geç. çok daha kolay olcak görürsün...
ben yardım isterim ama yardımcı olmıyacağına eminim extrem şeyler isterim uyandırayım pişman olursun :s
sevgili Xariyla abla bugun sevgilimle öpüştük hamile kalmışmıyımdır acil yardım piliz:'(
U-s nin güzin ablası gibi one la sdfsfsfs :D
Arkadaşlar Ben Sımdı Bi Dialog Yapıcam Ve Buna Önume Gelen Şeyleri Eklıyecegım Ama
Acıyorum Insıde Uo yu Altta Yazan Rakamları Yazıyorum Resizepicde Yazılacak Yere Ya Gorunmuyor Yada Clıent Cokuyor
Bunun Nasıl Olacagına Daır Bı Bılgısı Olan Varmı Kucuk de Olsa Bı Dokuman Yardımı Gıbı Bısey Yapabılırmı ???

Örn Foto:Bknz:Bkmynz:Frktmz:

https://img148.imageshack.us/img148/11/hebelehubelearkadanverfs9.jpg

Al Su İşi Bi Orenemedım :D
Öncelikler selamlar..

Runuo serverlarında oynamaya karar verdim. Ama nasıl giriceğimi bilmiyorum. UoGateWay diye bir program yüklü ama serverlardan birini seçtiğimde client açılmıyor. Hiçbir şey olmuyor yani. İşte siteleri fln gezerken bir ip adresi buldum. (62.248.35.161 diye) Nereye yapıştıracağımı bilmiyorum. Sanırım login.cfg diye bir notepad zımbırtısı var. Ona yapıştırıyoruz. Yapıştırdım da client vs'si nasıl açıcam, nasıl bağlanıcam?

Uo bilgim biraz kısıtlıdır. Zaman ayırıp açıklayıcı bir şekilde anlatırsan sevinirim.. :)
administraktör kardeş sen temanı nasıl değiştirdin indirioum sitelerden değişmior Msn [email protected]
temayı değiştirmek için yardımcı program ındırmen gerek örn Alien Guise programını ındır ondada temalar var o program sayesınde temayı değiştirebilirsin..
msn imi eklersen sevinirm

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.