Merhabalar,

Arkadaşlar ilk önce şöle söleyeyim sağlam bir server kurmak istiyorum ve buna vaktim yok. Neden yok diyeceksiniz. 2 Aydır açık Knight Online serverim var orası ile ilgilenmekten bu server projesini tek başıma yapamıcağımı anladım.. ve bir ekip kurmaya karar verdim.

1 Adet Delphi, c++ veya Vb Dilinden Anlayan Coder.

2 Scripter

1 Adet Web Tasarım

1 Adet Php Coder

Unutmuşum

2 Adet World Builder. = Bulundu

Arıyorum.. Ben Ekibe Dahil Olmak İstiyorum Diyorsanız [email protected] &裟u Ekleyiniz.

Serveri Pvp Yapmayı Düşünüyorum Kurduğum Ekiple Aramızda Kararlaştırabiliriz Server RP&裟mi Olucak PVP &裟mi Olucak Die

Bu arada serverin kapanma olasılığı gerçekten yok. Çünki kendi çapımda kurduğum ufak 64 makinalı bir verimerkezim var. Serverin hack olayında veya başka bir olayda ( sanmam ) hemen müdahale edebilirim ister makinanın şifresini değiştirsinler ister kapatsınlar hiç problem değil :)

Projeye Dahil Olan Arkadaşlar ;

World Builder
xwerswoodx
sexy1

Bu konu @Darkness tarafından düzenlendi(2008-06-06 21:19, 15 yıl önce)
Silindi
Members
0
Ezdin abi bizi be allahtan ufak çaplı buyuk değil 64 makina borumu be Umarım aradığınını bulursun
abi şu nexiel i scripter olarak alabilirsin tabi kendisi kabul ederse gerçekten çok yardımı dokundu hakkını yiyemem :D
Insallah Guzel Bır Ekıp Kurarsın..Emınım Yaptıgın Server Vasat Bısey Olmaz..Ben Fıkrımı Sunıyım..Hedefın Gercekten Buyukse Ve Kalıtelı Bı Ekıp Kurucaksan Bu Yeteneklerı Pvp Servelarında Harcama..Bıraz Daha Uykusuz Kalmak Bıraz Daha Sabır.. Ve Ultıma Dunyasına Mutıs Bır Dalıs Yap..
ByTymaron : Ezdin abi bizi be allahtan ufak çaplı buyuk değil 64 makina borumu be Umarım aradığınını bulursun

Ona Göre Boru Demekki =)
Unutmuşum World Builder 'de Lazım :)
@@Darkness

bu sitede internet ortamından bulmamanı tavsiye ederim çünkü bulduğun kişiler iyide olabilir kötüde sana dışardan tanıdık birini bulursan senin için daha iyi olur
Silindi
Master
3.1
@Spawnsas'a katılıyorum şimdi çoluk cocuk habire kafanı şişirir oysaki hiç birşey bilmiyorlardır vallah ben kendi projemi açıyorum herşeyimde tam staff olmadan bile böyle kaliteli bir sunucu düşünen kişiye sadece script yardımıda yapardım karşılığında birşey istemeden ama dediğim gibi kendi sunucum üstünde çalışıyorum :P
herşey tamamda delphi neden dicektim ki anladım connector mü?
EvilDark : herşey tamamda delphi neden dicektim ki anladım connector mü?

Evet. Connector İçin
Neden Delphı..??Vb Falan Degıl..
bence delphi kullanma çok sorun çıkacaktır emin ol :D
xwerswoodx : bence delphi kullanma çok sorun çıkacaktır emin ol :D

Evet =)
Umarım bulabilirsin..
saol kardeşim desteğin için nedenini de söyleyeyim delphi direk kod züerine kurulu olduğundan ki delphi kodları çok dandiktir yani dandik derken çok dikkatli olarak yani 1 virgül atlasan tüm kod gidiyor kendimden biliyorum :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.