Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Proje Bıraz Sıkı Ya Ondan Mıllet Basvurmaya Yemıyo Heralde:D
:no:no:no:no
abi şimdi şöyle söyleyim konuyu açana diyorum elimden geldiğince yardım ederim istersen tabi :D
Silindi
Expert
5.4
@tedbunndy haklısın sanırım yemiyor galiba
:D:D:d
ByTymaron : abi tartıştığınız konuya bakın ya... Neyse umarım aradığını bulursun arkadaşım

:asik2
dağıtmayın konuyu ya lütfen !!
ever arkadaslar cidden konu baya dagildi Darkness arkadasimiz ekip kuruyormus yardimci olabilecekler varsa yardim edebilirler...
Knight Güzelde Uo Nun Havası Bi Hoştur :D
Silindi
Apprentice
2.1
Falcon öyle diyorsunda yanlış hatırlamıyorsam bir kaç hafta önce ultimayı bıraktım dönmem diyordun msn'de ne olduda yine ultima sevgin bu kadar kabardı senin anlamadım vallah... ben ko sevmiyorum en nefret ettiğim online oyunlardan bir tanesi ultimada bile birisi birisine ko da hakaret ettiği kadar hakaret etmez
Konuyu Fazla Dağıtmayalım Lütfen :(
Silindi
Members
0
Vallah senin konu yalan oldu imzadaki msn adresimi ekle msn'den sana yarın bir kaç kişi yönlendirim şimdi bile yönlendirebilirimde yatıyorlardır kesin msn'ler açık ama uyumuyorlarsa adam değilim hep böyle yapıyorlar =)
Tamam Ekledim ..
Ben pek inanmadım, açıkcası verimerkezi olan adam [email protected] diye bir msn kullanmaz ve resmi bir firma msni veyahut daha resmi bir mail adresi kullanır. Datacenter bilgilerinizi verebilirmisiniz acaba ? Ki verimerkezi olan insan bunlarla uığraşamaz başını kaşıyacak vakti olmaz bunu açıklayabilirmisiniz ?
Dtuncer adam güzel sallamış diyorsun ? :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.