arkadaşlar uo nun orjinal yeni yıl statici varmış her yer karla kaplanmış bir şekilde bütün ağaçlar bembeyaz.. bi resimde görmüştüm acaba nerden bulabilirim o staticsleri
senın gorddugun o resımdekı shardın clıentı 5.0.7.1 x olmasın sakın oda heryerı kar seklınde gosterıyor ve bu clıent versıoyunu sadece mondaın legancy de calısıyor..
AOS da olmazmı?
Silindi
Journeyman
5.4
Özel staticler varsa olur ama öyle birşey olduğunu sanmıyorum.Ml + 5x client ile oluyor 56b de lazım sanırım.
Master
59.2997
@Michaell

Oluo oluo xD

Client 5.0.7.1 kullanırsanız ve sphere 56b olursa aşağıdaki görünümü elde edebilirsiniz ayrı bir static vb gerekmiyor,

https://img175.imageshack.us/img175/2862/client5071mu1.jpg
Silindi
Master
59.2997
Bunu biliyorum yapmıştık zaten.Sadece kış değil.Yaz,kış,sonbahar,ilkbahar yapabiliyorsunuz ve bu sadece tek bir komutla oluyor.
Expert
34.0001
komut nedir :D
Silindi
Expert
34.0001
Noxiere sormak lazım xD
Expert
34.0001
xD:yes
vay canına nedir acaba o komut :P
eğer öyle komut olayı oluyorsa gerçekten çok güzel ve önemli birşey yeni öğrendim bak :alkis
Aklıma yeni bir rp geldi.Garip selim -20 derecede komşusu gevur ve sarışın Maria'ya yaranabilmek için topladığı odunları keserken, poposunda don olmamasından dolayı donarak geberdi.
Expert
34.0001
.sector.season <sayı>

sayı yerine 0 dan 4 e kadar yazarak deneyin. 0 default 3 karlı :) yanlız 501 de karlı düzgün gözükmüyor.
Novice
0.1
lafı acilmislen yaw ben 56b ye serverı açtım Client 5.0.7.1 giremiyorum origine baglanilamadi gibisinden nasıl halledicem
Master
59.2997
Login.cfg yi ayarladınmı?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.