Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Arkadaşlar client'im çok ağır oldu bir arkadaşım bir programla çok büyük oranda kb'tını düşüre bilirsin dedi bu konuda bilgisi olan program ismi verebilicek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
winrar ?
Lucretius : winrar ?

7zip
WinUHA'da iyi.
Winrar simdiye kadar en iyi sıkıştıran Program olarak biliniyor tabi onun da çeşitli sıkıştırma formatları var arşiveleyeceğimiz dosya'nın büyüklüğü 158 mb arşivledikten sonraki boyutu 44.9 mb olduğuna göre 150% sıkıştırmış oluyoruz!.. Arşivlerken Genel kısmından sıkıştırma yöntemi sekmesi altındaki en iyi seçilir yandaki kutucuklardan katı arşiv oluştur işaretlenir üstteki Gelişmiş kısmına tıkladıktan sonra sıkıştırma butonuna tıklanır metin sıkıştırma kısmını zorla, ses sıkıştırma zorla, gerçek renk sıkıştırma zorla son olarak yandaki genel sıkıştırma kısmından sözlük boyutu,KB sekmesi altından 4096 seçilir alın size 150% sıkıştırma...
aslında burda ne kadar iyi sıkıştırdığı değil programın kullanıcı sayısıda önemli. hiç duyulmadık bir sıkıştırma programı olur 150mb'ı 10mb yapar fakat bu program kimsede olmazsa oyunculara bunu yükletmeniz oyuncuyu sıkar ve sunucuya daha az kişi girmesini sağlar. o yüzden bu konuda winzip ile winrar vardır fakat winrar daha iyi sıkıştırır ve kullanımıda çok geniştir.
FreeMan : Winrar simdiye kadar en iyi sıkıştıran Program olarak biliniyor tabi onun da çeşitli sıkıştırma formatları var arşiveleyeceğimiz dosya'nın büyüklüğü 158 mb arşivledikten sonraki boyutu 44.9 mb olduğuna göre 150% sıkıştırmış oluyoruz!.. Arşivlerken Genel kısmından sıkıştırma yöntemi sekmesi altındaki en iyi seçilir yandaki kutucuklardan katı arşiv oluştur işaretlenir üstteki Gelişmiş kısmına tıkladıktan sonra sıkıştırma butonuna tıklanır metin sıkıştırma kısmını zorla, ses sıkıştırma zorla, gerçek renk sıkıştırma zorla son olarak yandaki genel sıkıştırma kısmından sözlük boyutu,KB sekmesi altından 4096 seçilir alın size 150% sıkıştırma...

Sıkıştırma Şeklini En iyi Yaparak 60 mb küsür dosyayı 17mb yaptım gerçektende çok iyi sonuç verdi ''Winrar''
Hocam bir'de WinAce var o 2 ila 2,5 mb arasında daha iyi sıkıştırır ancak yine de ben Winrar'dan şaşmayın derim..
@Lucretius
aslında burda ne kadar iyi sıkıştırdığı değil programın kullanıcı sayısıda önemli. hiç duyulmadık bir sıkıştırma programı olur 150mb'ı 10mb yapar fakat bu program kimsede olmazsa oyunculara bunu yükletmeniz oyuncuyu sıkar ve sunucuya daha az kişi girmesini sağlar. o yüzden bu konuda winzip ile winrar vardır fakat winrar daha iyi sıkıştırır ve kullanımıda çok geniştir.

---------------------------------------

Bakmadığım bi açıtan baktın uğur haklısın düşünmedim hiç başka bir programla sıkıştırsam adam onu indirmek zorunda aklıma gelmedi gecenin 3'ü olunca harelde sulandı biraz beynim :) bakalım artık bi sıkıştırıyım herşey bittikten sonra baktım hala ağır mecbur başka programlarla sıkıştırcaz.
[Static] : @Lucretius

---------------------------------------

Bakmadığım bi açıtan baktın uğur haklısın düşünmedim hiç başka bir programla sıkıştırsam adam onu indirmek zorunda aklıma gelmedi gecenin 3'ü olunca harelde sulandı biraz beynim :) bakalım artık bi sıkıştırıyım herşey bittikten sonra baktım hala ağır mecbur başka programlarla sıkıştırcaz.

7zip Zip olarak Kaydettiği için size bir avantaj :). Winrar Zip uzantısınıda kabul ediyor çünki ... :)
Install Creator'ın yeni sürümü baya sıkıştırıyordu yanlış hatırlamıyorsam.Hem de göze hitap eden seçenekleri de var.

https://www.clickteam.com/eng/installcreator.php
Evet bende bir kaç öyle programa ulaştım fakat gözden kaçırdığım birşeyi Lucretius hatırlattı o yüzden Winrarı kullanıcam

@Lucretius

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.