Aramızda dota2 oynayanlar varsa toplanıp oyun çevirelim.??
davai cyka
ni panimayu russki
Novice
-0.500001
Yurdun interneti hızlı olsa kopek gıbı gelırdım de malesef..
Oynuyorum ihtiyacı olan başalmak isteyen varsa key verebilirim steam veriyor beleşe :)
Bence oynuyorum eklemek istersen steam adım InvisibleScream
Steam Id: Calligiato

Cyka!
https://steamcommunity.com/profiles/76561198062423343

https://dotabuff.com/players/102157615

Ekleyin görüşelim sevişelim. Cm tecrübesi olan varsa takım işlerine de girebiliriz. Yeterki adam gibi oyuncu olsun gerisi kolay.
Bende oynamak istiyorumda DOTA2 nasıl key bulup oyunu falan indircem tam olarak bulamadım yardımcı olabilcek varmıdır acaba oyunu tamamiyle indirip kurup keyleme me ?
Steam indir. Steama kayıt ol. Giriş yap. Mağazaya gel arama kısmına Dota 2 yaz dota 2 nin profiline gir. Oyunu download etmeye başla. Oyun inmeye başladıktan sonra benim bir üst postta yazdığım steam idsine tıkla. Ordan beni ekle ben sana davet atarım.

Tek bir sorum var fekat. W3 de dota oynadın mı daha önce ? Yoksa ilk defa mı dota oynayacaksın. Daha önce oynadıysan mesele yok. Eğer oynamadıysan senden tek ricam botlarla oyna oyunu öğrenene kadar :D milletin oyununu zükmeyn :D
Oynadım ya DOTA oyuncusuyudum Riki Forever ama uzun zamandır LoL oynuyorum bakalım Dota2 deniycez ilk başta botlarla biraz ısınalım diyorum :)

%77 iniyorda Evede kurucam şuan işyerinde bağlancam farkedermi cd key falan sonuçta ücretsiz oynıcaz hanı ileridede engelleme yermiyiz acaba :con

Bu konu Federal tarafından düzenlendi(2013-03-07 12:02, 11 yıl önce)
Hayır. O key bilgisayara değil steam accountuna entegre. O steam ile heryerde oynayabilirsin.
İndirdim kurdum bakalım bağlanabiliyormuyum :) şimdi peki indirdiğim oyun install'i pc de nerede bulabilirim evdeki pc'yede kuracağım için steam'ın içindemidir acaba

İşteki bilgisayar kaldırmadı oyuna girince restart atıyor kendine :D Nasıl çekicez bu steamdan oyunu baska pc ye smdı :S

Bu konu Federal tarafından düzenlendi(2013-03-07 12:38, 11 yıl önce)
program files da steam var oraya gir orda steamapps klasoru içerisinde steam oyunların. O klasörü birebir taşı olur.
Sanırım oldu ana ekrandayım :yes

Davet nasıl yollıycaksın Michael arakdaşmı eklemem gerekior senı oyuna gıremıorum suan :D

Bu konu Federal tarafından düzenlendi(2013-03-07 13:35, 11 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.