Önceliklen iyi akşamlar dilemek istiyorum ve forum sayfasına niye bir başlık açtığımı söylemek istiyorum.Çoğumuz Warcraft FT. da uzman olduğumuzu söyleriz hatta arkadaşlarımızla iddağalaşıp birbirimize karşı multi de oynarız ama Warcraft oyuna bi yenilik taşıyıp Hokage haritasını piyasaya sürdü hokage haritaları japon televizyonunda noruto isimli dizinin karekterlinin bulunduğu haritalardır.Warcraft a ayrı bi zevk ayrı bi heyacan katmıştır.www.epicawar.com da bulabileceğimiz haritalardır bular oyunun kalitesi hakkında söylenecek bişi kimse bulamaz ama gelin görünki bu haritalarda da belirli kusurlar vardır.noruto dizisindeki özellikleri usta olan çoğu karekteri oyuna dahil etmemişlerdir. Örneğin Akatsuke topluluğunun üyelerini oyuna dahil etmemişlerdir.hokage city deki sensei leri oyuna dahil etmemişlerdir.bu nedenle oyunun azda olsa heyacanın kaçmasına ve oynama isteğinin azalmasına sebeb olmustur.benim isteğim oyun yazılımcıları bu Hokage haritalarına istenilen karekterli nası yerleştirebiliriz bi yolu varmı yazılımcılar lütven bi çözüm söyleyin.Veya varsa öyle bi harita haritayı yollayın.
arkadaşlar eklemek istediğim bişey daha var benim bilgisayarım Casper vista ve warcraft 3 ü yüklemiyo uyumluluk problemi diyor bunu halletmeninde bi yolu varsa sölermisiniz

Bu konu Bl4ckm3tal tarafından düzenlendi(2007-12-10 01:04, 16 yıl önce)
Master
59.2997
Tek topic açman yeterliydi.
:D eet yanlıslık oldu :D biraz

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.