Silindi
oncelıkle selam degerli forum arkdaslarim ve site yonetıcılerımız.
benden bugune kadar hep kotu seyler gordunuz.bundan sonra beyaz hacker tabırı cayızse sadece acıkları bulup ıletmek ıcın yapacagım katiyen saldırmak yok.en azından hackledıgım serverların dosyalarını dagıtmaktan bu sıteden 5 6 kere banlandım.bununla ovunmuyorum tam tersıne.Sımdı sızlere bı konuda yardımcı olmak ıstıyorum.yaklasık 1 haftadan berı topıclerı okuyorum.hep connector conector.delphi.net delphi cok az bılıyorsanız artık kendı connectorunuzu yapabılırsınız.kendım bılgısayar yazılım mezunuyum belkı bılenler vardır.Size yaklasık 10 dakıkada hazırladıgım basıt ve sızın modıfıye edebılecegınız bır connector tam surum kodlu ve client yoluycagım.bılgı globaldır.ayrıca bazılarına 'da gonderme yapmadan duramıycagım.Bılgının paylasmadıkca bencılık ve kuculdugunun farkında deyıllerdır.dunyadaki on kotu duygu bencıllıktır.neyse lafı daha fazla uzatmadan delphi'yi pc nize yukleyin ve altaki link'ten yapmıs oldugum 10 dakıkalık connectoru ındırın edıtleyın :)

https://www.hemenpaylas.com/download/1594757/Connector_Client.rar.html
:O:OValla SUper OLmus Delphi Okuyasım Geldi türkiyede başka türlü tanınan adamlardan olsanda sende bu işi biliyorsun helal olsun :alkis
Pek Anlamam Ama Baslamk Istiyodum Eger Gercekten Bole Bişi Düşündüysen Helal Olsun ! Ayrıca "Bilginin Paylasılmadıkca" die baslayan cumlene sonsuz katılıyorum

Daha sonra eklenen mesaj 30 dakika

visual basic 2005 var bende ordan baslayabilrmiyim uyarmı ? ihsanin kitabinida aldım herkes ihsan ihsan diodu selizar nedersın yardımcı ol yol goster:)

Bu konu appyimben tarafından düzenlendi(2006-09-18 02:38, 17 yıl önce)
Silindi
Members
0
kardes visual basic guzel bir programlama dili lakin t.pascaldan sonra cikan 32 bit p.dili oldugu icin fazla bir heveslenme ya delphi ile active desktop olayina gireceksin yada c veya c++ { double plus} ama ıllada v.b ogrencem dıyorsan sana bıkac tane kaynak kod atarım kodları ıncelersın takıldıgın yerde bana sorarsın ufak programlar yaparsın.booyle ogrenılır.bız 3 sene t.pascal gorduk ne demek bılırmısn :D.tam 3 sene mavı ekran.mario oyunu yazdim bee tetris araba yarisi.speakvoice yapip araba carpinca pc nın ses kartından dıyıl anakartin jumperlarindaki kucuk 3 vatlik speakerdan :D.herneyse konuyu dagıtmayalım eger baslıycagım dıyorsan v.b ıcın ihsan delphi icin zeydin palayi onerırım.T.pascala baslamak icinde sitelerden kodlara baksan yeterli.programlama dilin en babasi t.pascaldir bunu unutma.Bu program yazimi sana okadar cok yardımcı olcakki uo da bıle scp yazarken if then else komutlari kullanılıyr.
ya uoda scpyi kaptm artık onu biliomda ozel msj atıyorum onu okurmusun ordan yazıyım bu arada 3sene mavi ekran :muahaha helal valla sabır
Silindi
Members
0
kardes sımdı bu sıstemın mantıgı nı acıklamadan guzel bır clıent edıtlıyoruz.tercihimiz 2.0.0 olsun daha sonra editledigim client'a tiledata verdata fonts login vs vs ekliyoruz.
sonra client'i baska bir client ile aynı olmaması ıcın hex edıtorle acıp DSP diye aratıyoruz oraya ıstedıgın 16 hanelı alana sıfre yazabılırsın.daha sonra sphere aynı takgıgı uyguluyoruz.buraları hızlı gecıyorum.Clientmız hazır super oldu.
daha sonra bu client'i dll ye cevirecegiz ve ya form.exe ye ımport edip shellexecute ıle calıstırcaz yada winexec ıle dısardan cagrıstırma yapıcagız.

ben dll ye cevırmeyı anlatıyorum bı ara dıyerınıde analtırız.

xxxclienti.exe yi
xxxclient.dll olarak kaydediyoruz

Not : Conn delphi icin...

daha sonra delphi de new form yaratıyoruz

ıstege gore formu duzenlıyoruz

forma ya buton ya resım ya ıcon yada label koyarak oyuna baglan kayıt ol vs.vs yapıcagız

tabıkı bunları yapmadan bazı uses lari gırmemız gerekıyor

sıze kolaylık olsun dıye

Shellapi,Tlhelp32,Winsock,Windows, Messages, SysUtils, Variants, Classes, Graphics, Controls, Forms,
MMSystem,Dialogs, StdCtrls, jpeg, ExtCtrls, Buttons, Menus, Gauges, XPMan,
ToolWin, ComCtrls;

bunu kopyalıyıp yapıstırabılırsınız...

oyle bır sıstem yapacagız kı formun handle numarası ıle teotun ve speed ınjectıonun ultıma clıentı ııcn kullandıgı handle caption numarasini degistirecegiz.ve fsg ıle sıfrelecegız.dolasıyla zaten calısmıycaktır.artı olarak zaten client dll oldugu ııcn herkez anlamaz.neyse zaten kod bellegını yukardakı mesajımda atım ordan ındırebılırsınız...

saygilarimla...

bu arada eger sıte yonetıcılerı bu konuyu ayrı bır sayfaya tasımak ısterlerse bastan sonra anlatabılırım ve gereklı yardımı yapmaktan kacınmam...

Bu konu Selizar? tarafından düzenlendi(2006-09-18 03:20, 17 yıl önce)
ellerine saglik paylasımın için saol
simdi uyumazsam bayılcam ama yarın kalkar kalkmaz ugrasa devam edecem
Silindi
Members
0
bakın beyler sıze bı tanede fıkır edınmenız ıcın kodsuz bır connector atıyorum bunda yaklasık 2 saat fılan ugrastım.biraz bakin fikir edinin ben boyle boyle yapicagim diye.kafanizda tasarlamaniz gerekiyor ilk ba$ta arkdaslar.

Tiqlayin
Süper.
Handle numaraları otomatik verilir ve DEĞİŞTİRİLEMEZLER..
Selizar? : kardes sımdı bu sıstemın mantıgı nı acıklamadan guzel bır clıent edıtlıyoruz.tercihimiz 2.0.0 olsun daha sonra editledigim client'a tiledata verdata fonts login vs vs ekliyoruz.
sonra client'i baska bir client ile aynı olmaması ıcın hex edıtorle acıp DSP diye aratıyoruz oraya ıstedıgın 16 hanelı alana sıfre yazabılırsın.daha sonra sphere aynı takgıgı uyguluyoruz.buraları hızlı gecıyorum.Clientmız hazır super oldu.
daha sonra bu client'i dll ye cevirecegiz ve ya form.exe ye ımport edip shellexecute ıle calıstırcaz yada winexec ıle dısardan cagrıstırma yapıcagız.

ben dll ye cevırmeyı anlatıyorum bı ara dıyerınıde analtırız.

xxxclienti.exe yi
xxxclient.dll olarak kaydediyoruz

Not : Conn delphi icin...

daha sonra delphi de new form yaratıyoruz

ıstege gore formu duzenlıyoruz

forma ya buton ya resım ya ıcon yada label koyarak oyuna baglan kayıt ol vs.vs yapıcagız

tabıkı bunları yapmadan bazı uses lari gırmemız gerekıyor

sıze kolaylık olsun dıye

Shellapi,Tlhelp32,Winsock,Windows, Messages, SysUtils, Variants, Classes, Graphics, Controls, Forms,
MMSystem,Dialogs, StdCtrls, jpeg, ExtCtrls, Buttons, Menus, Gauges, XPMan,
ToolWin, ComCtrls;

bunu kopyalıyıp yapıstırabılırsınız...

oyle bır sıstem yapacagız kı formun handle numarası ıle teotun ve speed ınjectıonun ultıma clıentı ııcn kullandıgı handle caption numarasini degistirecegiz.ve fsg ıle sıfrelecegız.dolasıyla zaten calısmıycaktır.artı olarak zaten client dll oldugu ııcn herkez anlamaz.neyse zaten kod bellegını yukardakı mesajımda atım ordan ındırebılırsınız...

saygilarimla...

bu arada eger sıte yonetıcılerı bu konuyu ayrı bır sayfaya tasımak ısterlerse bastan sonra anlatabılırım ve gereklı yardımı yapmaktan kacınmam...

readln(pascal);
writeln(pascal);
for a=1 to 10 do
writeln("pascalin aq");
end;
Topic Up ;);)
Of link kırık bi bakçaktım ucundan :D
:D
HemenPaylas.com kapanmadı mı?:)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.