Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.
Neophyte
-1.7
Arkadaşlar ben dün akşam bir web hosting aldım linux hosting bu sabah bilgiler elime ulaştı fakat cPanele giriyorum şifreyi falan yazıyorum [a fatal error or timeout occurred while processing this directive] [a fatal error or timeout occurred while processing this directive] [a fatal error or timeout occurred while processing this directive] [a fatal error or timeout occurred while processing this directive] [a fatal error or timeout occurred while processing this directive] [a fatal error or timeout occurred while processing this directive] ... şeklinde yazılar çıkıyor cPanele giremiyorum bu nedenle de malesef alan adımı yönlendiremiyorum. Bana yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim :(

Saygılarımla.
Şimdiden teşekkürler.
süre] Bu yönerge işlem sırasında bu yönerge] [ölümcül bir hata ya da zaman aşımı işleme sırasında bu yönerge] [ölümcül bir hata ya da zaman aşımı işleme [ölümcül bir hata ya da zaman aşımı oluştu oluştu ise bu yönerge] [ölümcül bir hata ya da zaman aşımı işleme oluştu oluştu [a iken bu yönerge işlem sırasında bu yönerge] [ölümcül bir hata ya da zaman aşımı işleme ölümcül hata ya da zaman aşımı oluştu oluştu]
Hosting sağlayıcı firmanız ile konu hakkında görüşün onlar size yardımcı olacaktır.

Saygılarımla,
HostTeknoloji.net
Neophyte
-1.7
Görüşmeye çalışacağım ama bilen biri varsa yardım edebilir mi?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.