Merhaba arkadaşlar,

güzel ve güncel bir eBook sitesi kurmayı düşünüyordum bir zamanlar ve bir kaç yayın evi çalışanı arkadaşım ve kitap editörü bir kaç arkadaşımla beraber görüşüp işlere başladık

Şu anda yaklaşık 120 Kitap mevcuttur fakat sürekli olarak kitap ekliyoruz. Yani işimiz bittiğinde ilk etapta 1000 daha sonra da 1000+ sayıda kitaplar olacaktır.

Neyse sitemizin adresi : https://www.ebooktr.com dur

Yazar ve Editör alımlarımız sürmektedir bu konuda başvuruları PM ile yapabilirsiniz.

Saygılarımla..
Expert
34.0001
Şu twitter kuşunu kaldırın onla oynamaktan siteye bakmadım :D
psikedelik şamanizm adlı kitap varmı ?
Novice
12.5
Proje ve site gerçekten güzel.
1920x1080 çözünürlükte ve firefox 9.0.1'de şu şekilde gözükmekte. Haberin ola, başarılar.
DESPERATE : psikedelik şamanizm adlı kitap varmı ?

maalesef şu anda arşivimizde bulunmamaktadır,

Mortal : Proje ve site gerçekten güzel.

Teşekkürler Mortal :)

Vebruer : 1920x1080 çözünürlükte ve firefox 9.0.1'de şu şekilde gözükmekte. Haberin ola, başarılar.

Yok poster sistemindeki bir problem o yerleştirmeden ötürü değil, düzenleniyor. Teşekkürler Çağatay.
Master
59.2997
Sırf merakımdan soruyorum; kitapların paylaşımında lisanslarıyla ilgili bir anlaşma yaptınız mı, yoksa öylesine alelade şekilde mi paylaşıyorsunuz?

Onun dışında başarılar dilerim.
Slothere : Sırf merakımdan soruyorum; kitapların paylaşımında lisanslarıyla ilgili bir anlaşma yaptınız mı, yoksa öylesine alelade şekilde mi paylaşıyorsunuz?

Onun dışında başarılar dilerim.

reklam, tanıtım, yayıncılık şirketim var, şirket avukatım ile görüştüm. yasalara uygun olarak yapmaktayız.

Ek olarak teşekkürler :)
Yararlı olabilecek bir proje başarılar dilerim :)
harf olarak ayırmanın yanında kategori olsa hiç fena olmaz. bunca senedir ilk defa takdir ettim sistem odasını yediğim :D
"Premium üyelik" adı altında belirli bir bağış karşılığı, bir yazarın tüm kitapları paket halinde verilebilir. Alternatif bir kazanç yolu çıkar bu şekilde.
Başarılar
Siteye sürekli olarak kitaplar eklenmektedir, bunların haricinde engelli vatandaşlarımız için ayrıca ;

Sesli Edebiyat Eserleri kategorisi açarak onların da sitemizden faydalanmasını sağlayacağız. Sesli Kitap Arşivimizde ünlülerin seslendirmiş olduğu 150 ye yakın kitap mevcuttur. İlk etapta bunları ekleyerek zamanla bu durumu arttıracağız.

Ayrıca ;

Tymaron : Yararlı olabilecek bir proje başarılar dilerim :)

Teşekkürler :)

kaymond : harf olarak ayırmanın yanında kategori olsa hiç fena olmaz. bunca senedir ilk defa takdir ettim sistem odasını yediğim :D

Siteye eklenen bütüneserler kategori > alt kategori olarak eklenmektedir. Daha ileride problem yaşamamak adına en başından bu şekilde yerleştiriyoruz. Fakat bu tasarımda alt kategoriler seçilmemektedir, en kısa sürede yeni tasarıma geçildiği vakit alt kategoriler de seçilebilir olacaktır.

Vebruer : "Premium üyelik" adı altında belirli bir bağış karşılığı, bir yazarın tüm kitapları paket halinde verilebilir. Alternatif bir kazanç yolu çıkar bu şekilde.

Olabilir, belki. Fakat uzun bir süre ücretli üyelik düşünmemekteyiz.

Uo_Meadhros : Başarılar

Teşekkürler :)

Not: Dizi Scriptimizin ardından; yakında markafoni, trendyol tarzında bir satış sitemizle de karşınızda olacağız :)
@kaymond arkadaşımızın dediği şey kitapları baş harfine göre aramaktansa türlerine göre aramak daha hoş olabilirdi. Fantastik, edebiyat, polisiye vs..
Kategorileri de güzel bir şekilde ayıracak şekilde yeni tasarımımıza geçmiş bulunmaktayız, yorumlarınız ?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.