Silindi
Merhaba Arkadaşlar Benim Önceki Shard'ın Forumunu Kullanmam Gerek Kullanıcılar Şifresini Unutmuş Ve Şifre Hatırlama Olayı Olması Gerekli.Ben Ftp'e Direk Eski Forumun Yedegini Attım Ama Hata Veriyor.Forumdan anlayan Arkadaşlar [email protected] adresinden konuşabiliriz.tşk. ederiz.
Tam olarak dediğini anlamadım ?
Mcryan, eğerki eski sitenin database yedeklerini almadıysan bu dediğini yapamazsın :) Onuda phpmyadminden yapabilirsin.
Silindi
Novice
3.5
aa ben bişi sorucam phpmyadmin'den database yedeği nasıl alınıyor!
Sol kısımdan yedekleyeceğin db yi seç açılan sayfadan en altında dosya olarak kaydet var onu seç daha sonra git e bas
Daha önceden demişim ki:
Browsera https://localhost/phpmyadmin/ yazarak giriş yapıyoruz.
Not: Resimleri büyük olarak görüntülemek için resime sağ tıklayıp resmi göster demen gerekiyor.

Daha sonra açılan sayfada soldaki veritabanlarından daha önce oluşturduğumuz yedeklemek istediğimiz veritabanını seçiyoruz.

Burada ise üst menüde dönüştüre tıklıyoruz.

Açılan pencerede tümünü seç linkine basıyoruz.

Sağ en alt köşede git butonuna basıp yedekleme işlemini başlatıyoruz.Dosya boyutuna göre kısa süre içerisinde yüklenecektir.

Yedekleme işlemi bu şekildeydi.

Yedeği yüklemek için yine phpmyadmin'e giriş yapıyorsun yine veritabanını seçiyorsun soldaki menüden daha sonra açılan sayfada yine üst menüden import'a basıyorsun ve karşına gelen ekran:

Buradan gözat butonuna basıp az önce bilgisayarına kaydettiğin veritabanını seçip sağ alt köşedeki git butonuna basıyorsun ve yedek yükleme işlemi başlamış oluyor.Yine dosya büyüklüğüne göre işlemin uzun sürebilir.

Yedek yükleme işlemi de bu şekildeydi.

Başka sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım.
Silindi
0
eyvallah steelcim

*4 yıldır bu işin içinde, phpmyadmin'de db yedeklemeyi yeni öğrenir* :memnun

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.