Merhaba. Şimdi eskiden galbia böle konu açmamıştım diye biliyorum neyse şimdi açayım , C ve ardından C ++ dilini tam yutabiliceğim kitaplar arıyorum , içimde anlatılmıyıcak dehşet bir heves var 2 senedirde yitiremiyorum :D Yani yaş küçük fln ama yani kesinlikle okumalıyım yoksa deliricem :p 2 senedir öyle bir azimliyimki yok içimden gitmiyor bende hünerlerimi göstermek istiyorum bana bazı kitaplar önerebilirmisiniz (türkçe) ? Kitapları kesinlikle bulmam lazım çünkü bende şu dillere kesinlikle dalış yapmayı düşünüyorum , bana C haricinde başka bir kolay dil önermeyin lütfen direk zoru başarmayı istiyorum ve bu azimlede yapabiliceğimi düşünüyorum. Zaten bazı dillere yatkınlığım var yani game maker dili döngüleriylen bide değişken tanımlamada fln yardımcı oldu , uo sphere script az bişey yardımcı oldu. Bi ara başlamıştım galiba hatırlıyorsanız ama o zamanlar fıstı biraz :D Öğrenebiliceğimi düşünmüyordum ama şimdi kesin kararlıyım ve kitap okumam lazım bir çok araştırma yapıcam şimdi internetten , programlama siteleri felan arıyorum ayrıca bazı sitelerde alfa yayınların kitapları alınmasını öneriyor işte bilemiyorum. C ardından c++ yı öğrenmek istiyorum , yaş erken ilerde çok uğraşmakta istemiyorum :) Neyse 1 ton gereksiz yazı yazdıgıma göre sizden bazı kitap önerileri ve siteleri p.m ile bekliyorum.
NOT : Lütfen , topicte gurur & heves & azim yitirici & gereksiz & alaylı postlar bulunmasın.
sus sende lan
Şimdi 7 sülalene paraşütle konardım ama ne yazıkki uyarı veriyorlar postunu sildiğin zaman bu postuda ben silicem : )
Delphi daha kolay C++'dan.
Başka bir dil önermeyin diyorum kitap ve ilgili siteler yeterli. Zor mor onu kasıcam en kaliteli diller onlar zaten

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.