cuteftp yi açiyom bağlanamiom
Ftp bilgilerinin doğru olduğuna emin misin ?
ben resimleri cekem da soyleyen neyi ne yapcam ok plz ?
Tamam bekliyorum.
ok

cuteFhp yi cekiom
ftp.adresin.uzaNtin yaz iexplolere girebilirsin bide flashxp kullan ftp icin
Cok Saol ama açik anlatirmisin hiç anlamıyom plz ?
sitenin adresi ney?
Selam,

Açıkca anatılcak bir şey yokki bunda Berk gayet açık söledi.İnternet Explorer'ı açıp www yazcağın yere ftp.siteadi.uzantısını yapıyorsun şimdi daha da anlamıyorsan bana p.m den site ismini söle ben sana link olarak atayım p.m de.
domain satin almadim dahayani kendi bilgisayarimda açabilirmiyim ftp.siteadi.uzantısını yaptim Desktop da var [Siteniz.com Klosoru İçinde Php Destekli Forum Var Kuramadim ]
ornegin bi sitem olsun www.nemesis.org diye ben buna ftp ile programsız baglanmak istiyorsam ftp.nemesis.org adresine girerim biraz bekledikden sonra bi uyarı mesajı gelir oturma acamadınız vb gibisinden tamam tusuna bastıkdan sonra boş bi klasorun icindeymiş gibi sag tuşa basıp farklı oturum aç yazan yere tıklanır ve cıkan pencerede usernamen ve sifreni girip oturumu acabilirsin ondan sonrası kolay

kendi evinden kurmak istiyorsan Internet information service ( IIS ) yuklemen gerekli bununla ilgili dokumanları arayıp bulabilirsin evde olsam hazırladıgım bir video vardı seninle paylaşabilirdim aksam 11 gibi yayınlarım videomu
ok açildi ftp.siteniz.com sey kendi bilgisayarimdaki siteyi bulurmu ?
musy9999 : domain satin almadim dahayani kendi bilgisayarimda açabilirmiyim ftp.siteadi.uzantısını yaptim Desktop da var [Siteniz.com Klosoru İçinde Php Destekli Forum Var Kuramadim ]

evet kendi bilgisayarın içinde domain değilde ftp gibi kullanabilirsin.Bir program var Appserv Server onu indirip kur daha sonra C://dosyaadın.Yani Örneğin C://forum gibi

Bu konu Xandra tarafından düzenlendi(2007-06-29 12:13, 16 yıl önce)
eee
Daha sonrada AppServ kurdukdan sonra istediğin PHP sistemini kurabilirsin Veritabanıda oluşturabilirsin ordan.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.