Sa ArkadasLar.

Php Üzerine Sİtem War Fakat Cpanelden Yeni veritabanı acıyorum . Config.php'ye Yazdıgımda Hala Sorunlu Oluyor.1-2 Arkadas Phpmyadmin ayarlarını yapıcaksın dediler Ayarları Nasıl Yapabilirim.Yardımcı Olursanız Sevinirim.
Seditiomu kuryorsun ?

actigin data baseye /docs/ içindeki sql sorgusunu girdin mi ?
Vbulletin Kuruyorum Cpnanelde veritabanı actım ama phpmyadmin ayarlarınıda yapmak gerekiyormus galiba:s
script paketinin içinde .sql formatında bir dosya ara, bulduktan sonra içindeki kodları phpmyadmin'de sorgulatman gerekiyor.
Hmmm Vbulletin Kurmadim hiç. Sql Sorgularini nerde oldugunu bilmiyorum. Bir Bakayim
Kısaca Dmeek istediğim

Bu Bölümlere Ne Yazıcaz
Dostum oralara birşey yazmıcaksın vbulletin dosyasının içinden tek bir tane ".sql" uzantılı dosyayı bul oradanda okut - sorgulat gibi birşey vardır ona gir gözat butonunndan yükletip sorgulat.Biraz karışık anlattım galiba bilmiyorum yada senin dediğinden farklı birşey söylüyoruz.
veya sql tikla .sql notepadta ac ctrl+a ctrl+c phpmyadmin de tablonu secip [SQL] linkine bas ve ctrl+v yap gonder de
Saolun ArkadasLar .sql Dosyası Hangi Klasörün İcinde ßilen warmı yarım saattir arıyorum ßulamadım:S

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.