Arkadaşlar Benim vBulletin Destekli Forum Sayfam War Fakat Bir Süre Önce Kapandı Kapanmadan Hemen Önce Yedeğini Almıştım Şimdi Yeniden Açtım Sitemi Yedeğimi Yükledim Ama Kullanıcılar Kayıt Olamıyor DB Hatası Veriyor. Admin Panelindende Eklmeye Çalışıyorum Kullanıcı Gene Olmuor Gene Hata Veriyor. Bakın Hatalar Şu Şekilde,

Normal Register Olmaya Çalışınca Yani Kayıt Üyelerin Kayıt Oldukları Forumu Doldurup Kayıt Dedikleri Anda Gelen Ekran,

https://img228.imageshack.us/img228/1637/hataqm1.png

Ben Kendim Admin Panelinden Eklmek İstedimmi Bu Hata Oluyor :(

Database error in vBulletin 3.6.4:
Invalid SQL:
INSERT INTO user
	(salt, passworddate, password, options, adminoptions, usertitle, customtitle, username, email, languageid, homepage, birthday_search, birthday, showbirthday, icq, aim, yahoo, msn, skype, parentemail, referrerid, ipaddress, posts, usergroupid, reputationlevelid, reputation, warnings, infractions, ipoints, pmpopup, autosubscribe, threadedmode, showvbcode, styleid, timezoneoffset, daysprune, joindate, lastactivity, lastpost, membergroupids, displaygroupid, lastvisit, maxposts, startofweek)
VALUES
	('31-', FROM_UNIXTIME(1178353753), '876e225d89ec6914369c357574c0d3bd', 3159, 0, 'XXXX XXXX Üyesi', 0, 'UltimaStrike', '[email protected]', 0, '', '', '', 0, '', '', '', '', '', '', 0, '', 0, 2, 5, 10, 0, 0, 0, 1, -1, 0, 1, 0, '0', -1, 1178353680, 1178353680, 0, '', '', 1178353753, -1, -1);

MySQL Error  : Incorrect date value: '' for column 'birthday_search' at row 1
Error Number : 1292
Date         : Saturday, May 5th 2007 @ 11:29:13 AM
Script       : https://XXXXX/forum/admincp/user.phpdo=update
Referrer     : https://XXXXX/forum/admincp/user.php?do=add
IP Address   : XXXXX
Username     : XXXXX
Classname    : vB_Database
Eğer lisanslı vbulletin kullanmıyorsan yapılan her ihbarda siten bu şekilde kapatılır haberin ola =)
Sanırım doğum tarihi verisini veritabanına boş olarak gönderiyor :selektor
birthday_search komutunun bulunduğu tablo hasar görmüş gibi gözüküyor.onarmayı dene bakalım belki bir çözüm olabilir.
@Steel " birthday_search " Tabloda Nasıl Hata Gidericem Yada @MiqRop'un Dediği Gibi Doğum Tarihinden Olabilir Ondansa Duğum Tarihi Verisini Aktif / Deaktif Ediyorduk Neredendi O Unuttum :( ?
Vbulletin Optionda birthday kelimesini arat buldugun bütün seçenekleri kapalı yap dene birde ?

Onarma için

Maintenance > Repair / Optimize Tables
Tamir İşi Tamamda O Dediğin Doğum Günlerini Kapattım Optionsdan Ama Hala Daha DOğum Günü İstiyor.
Silindi
Novice
2
vbulletinboard'u satın alsak fiyatı nekadar ki?
160$
Silindi
0
ehm!
ömür boyu 180 küsür

lisans ayrıca konuştuğumz şey
templatelerden bi deişiklik yaptıgın bütün templatelere bi birthday arat varsa bi incele ne kadar bilgin var kodlar hakkında ama rahatsız eden bişi varmı bi bak. Birde üyelik, profil gibi sayfaların templateleri de olması lazım öyle hatırlıyorum(Uzun zamandır smf kullanıyorum şu lisans işi yüzünden) onları da bi kontrol et derim.. Kesin birine bişey eklerken 2scripti birbirine karıştırmış yada birbiri ile çekişen scriptleri aynı template e koymuşsundur. Bunlardan değilse üzgünüm bundan sonrası beni aşar =)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.