İyi aksamlar arkadaşlar cözemedigim bir sorun var daha dogrusu olan bir sey olmuyor wordpress kurdum düzenledim yan menü açtım fakat facebook diye bir özel menü actım altına facebook kodlamasını koyuyorum sayfada gözükmüyor nedeni ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-01-17 15:22, 11 yıl önce)
Wordpress için aktif etmen gerekiyor sanırım kodları.
link vermezsen nasıl yardım etsinler görmeden
<a href="www.facebook.com">Facebook için tıklayınız</a>bu şekilde link verebilirsin
kodları yanlış ekliyorsundur. ya da yanlış kodu ekliyorsundur.
xemus : <a href="www.facebook.com">Facebook için tıklayınız</a>bu şekilde link verebilirsin

Süper ya :D
:) lise 3 web tasarım okuyorum Html de eksiklerim var ama elimden bişe geliyosa ne mutlu bana
Federal :
xemus : <a href="www.facebook.com">Facebook için tıklayınız</a>bu şekilde link verebilirsin

çocuk kendi bilgileri kadarıyla çözüm üretmiş (bir nebzede olsa çözüm sayılabilir). soruyu soran düzgün bir şekilde sorsaydı belki oda bu şekilde cevap vermezdi. komik olan kısmı yok yani cevabın.
kortez :
Federal :

çocuk kendi bilgileri kadarıyla çözüm üretmiş (bir nebzede olsa çözüm sayılabilir). soruyu soran düzgün bir şekilde sorsaydı belki oda bu şekilde cevap vermezdi. komik olan kısmı yok yani cevabın.

Tamam sensin ;)
stres yapmana gerek yok cevap olsun diye cevap yazmanada gerek yok ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.