şuan piyasadaki hemen hemen bütün browser'ları kullandım işim gereği.

Yıllardır FF kullanıyordum.
Mart ayında chrome'a zorunlu geçiş yaptım FF nin çökmelerinden dolayı.
100'e yakın yer imi var. Sanırım FF bu yüzden çökmeye neden oluyordu tam sorunu bulamadım ama bilgisayar'a her format atışımda ilk ff yi kurdum ve yer imlerini ekledim daha sistemin başında aynı sorunları yaşadım ve chrome'a geçme kararı aldım. Şuan hem FF ve Chrome kullanıyorum FF kullanma oranın %10 Chrome %90. Bugüne kadar gördüğüm en hızlı ve en kullanışlı browser diyebilirim. Şuanda bana göre FF nin tek artı yönü Eklentileri.
Başkada hiçbir artısı yok chrome'un yanında.
(şahsi fikrimdir)
chrome daha hızlı ama nedendir bilmem firefox kullanıyorum :)
Firefox
Ben Chrome kullanana kadar Firefox Kullanıyordum ancak Firefox'ile ilgili birşey öğrendim. Şimdi ise Chrome kullanıyorum
Mrs.xaRiyla : Opera üzerine tarayıcı yoktur (Y)
Chrome kadar salakca bi tarayıcı yoktur Chrome zatne bi tema sadece i.explorer dosyalarınn üstüne monte edilmiş okadar:D
oha : )
Harbi oha :D Ayıp sana Chrome nasıl öyle yorumlarsın ya. Azıcık daha bekleyin işletim sistemi çıkana kadar
Novice
12.5
Chrome OS sanırım çıktı ;

https://www.pclabs.com.tr/2010/12/15/google-chrome-os-ile-hizli-tur/

Bu arada açık kaynak kodlu bir tarayıcıyı bir tema olarak nitelendirmek gerçekten garip bir yorum olmuş.
Daha piyasaya sürülmedi diye biliyorum. Ocak ayında Acer ve Samsung laptoplarla birlikte piyasaya sunulacak diye okumuştum.

Not : verdiğin link de sadece başlık var içerik açılmadı. (Chrome kullanıyorum :P )
Novice
12.5
O haberle ilgili bir problem var ancak ben okudum.Yaklaşık 60 saniyeden daha az bir sürede açılma süresi varmış.Ayrıca web tabanlı olduğu için sanırım bazı şeyleri indirmiyormuş.Sade,güvenli ve hızlı bir işletim sistemi olduğunu yazıyordu.Zaten netbooklar için gelen vede driver kurulumlarını istemeyen bir işletim sistemi olduğunu duymuştum.
Evet aynen öyle... Tam okuduğun gibi.. İşletim sistemi tamamen web bazlı olacak hatta kaçak bir kaç resmi bile yayınlandı. Google o resimlerden sonra resmi bir açıklama yapma gereğinde bulundu ve 2011 yılının ocak ayında cıkan acer ve samsung modellerınde dagıtacagını söyledi. Heralde web bazlı işletim sisteminin ilk kullanıcı muhabbetlerini kast etmiş olsa gerek.
Windows:Opera;
Linux:Konqueror;

Ha dünyanın en hızlı tarayıcısı hangisi diye sorarsanız;abartısız "Konqueror".
Google Chrome :)
Chrome !
Tymaron : Chrome !
+1
Opera, vazgeçemediğim tek tarayıcı.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.