Bende başladım varsa bir oluşum girebilirim**

Bu konu Some_one tarafından düzenlendi(2013-12-19 09:05, 10 yıl önce)

507 online NEBULA ÇOŞTU arkadaşlar haha harika ortam varya eski günlerde ki gibi..
An itibariyle 510 online hadi bakalım :)
illegal işlem algılandı problemi var onu nasıl çözebiliriz foruma giremiyorum
2002 den beri nebula oyuncusuyum

lakin bu en son ki item ve char resi beni üzdü

şimdi online sayısı 500 olabilir ancak nebula ben ve benim gibi eski playerlarını kaybetme yoluna girdi
Şu eski player muhabbetlerini bence bırakın Nebula bu işlemi yapmasaydı bir çok ultima online oyuncuları bu oyunu hala oynamıyor olucaktı.
İnsanlar yine yeniden dedi bu sayede. Kısacası boş konuşmaya gerek yok Nebula kendine yakışanı yaptı ben bile gidip bir hırsız char kasasım geldi açıkcası. Tabi vaktim yok.
item ve acc res nebula tarihinde ilk kez olmadı

en son 2009 da komple res atıldı o zamanda söyledik bu bir çözüm değil diye

sen bakma nebulanın 500 player sayısınıa

her ip den 3 giriş hakkı ver ve full ph açık olsun

1 ay sonra gerçek rakam ortaya çıkar.
Novice
-0.500001
balık tutmayı ozlemısım
Nebulada multi açılmıyor. Sanmıyorum çift pc olsa bile 100 kişide nerden baksan 1 ay sonra 300 online ile devam edecektir. 300 online'da yani yeterde artar.
Expert
34.0001
Some_one : Nebulada multi açılmıyor. Sanmıyorum çift pc olsa bile 100 kişide nerden baksan 1 ay sonra 300 online ile devam edecektir. 300 online'da yani yeterde artar.

Sanal makina ile açılıyor, para kasmadığın sürece iki clientle girmeye bir şey demiyorlar.
Novice
-0.500001
o degılde şöret nedır ya 1000000 yıllık sohretı soret yapmıslar reklamda
Ben bu nebulanın mantalitesini anlamıyorum hatta oynuyan bir çok oyuncuyuda. Adamlar bin lira masraf edip makina açtığınıdan söz ediyor. Gel gelelimki işin aslına arkadaşlar. Size belirteyim direk olarak. Üşenmedim araştırdım. Çünkü Nebula'ya sağlam garezim var. Kabul ediyorum nefret ötesi hatta.

https://www.offlinebilisim.com/windows-vds.html , verdiğim adres Nebulanın VDS aldığı firmaya ait ve kullandıkları alt yapıda Max 2 yada 4gb ramli bir makina alsalar ayda taş çatlasın 60-90 lira arasında. Anlamadığım olay 60 liraya aylık masraf eden saçma bir oluşumun Mare'yi 70 liraya satma çabasıdır. Vay arkadaş ben böyle birşey görmedim yani. Hiç bir şekilde bu nebulanın aylık 90 liradan daha fazla bir masrafı olduğunu bile düşünmüyorum aksini bile iddaa edemezler. Kandıramazlarda. El altından ,acc res atılmasına rağmen parayla gene kankalara satılan öteberi binekler ve bunun yanı sırada eski oyuncularının para ödeyip hakkı olan şeyleri 1 ocağa kadar vermemeleri de ayrı bir olay. Adamlar parasını vermiş almış mağdur edilmiş. 1 ocağa kadar adamları zorla oyunda tutup sonrada item'ini vermek cidden tuhaf. Parasını geri iade etmek isteyen birisine verdikleri cevap istersen oynarsın istemezsen oynamazsın şeklinde akıllara zarar bir faşist yaklaşım.

Neyse uzun lafın kısası. İnsanların emeğine değer vermeyen sadece bir ismi kullanan bu oluşumun sağdan soldan çaldığı scriptlerle iş yürütüm insanlarında bu oluşumda toplanması akıllara zarar bir durum. Kişisel düşüncelerini forumlarda belirtip daha sonra ters düşünce oyun hesabıda dahil kapatılan oyuncuların düştüğü durum yazık. Ne de olsa bizde oyuncu derdi yok siz kimsiniz moduna girip millete musallat olmaları da ayrı bir olay zaten.

Daha 10 sayfa yazı yazarım buraya. İnsanların bunları bile bile bu salak oluşumda bulunması düşündürücü.

** tahrik edici ifadelerden kaçının

Bu konu Ghlahn tarafından düzenlendi(2013-12-21 16:42, 10 yıl önce)
ApachiStyle : Ben bu nebulanın mantalitesini anlamıyorum hatta oynuyan bir çok oyuncuyuda. Adamlar bin lira masraf edip makina açtığınıdan söz ediyor. Gel gelelimki işin aslına arkadaşlar. Size belirteyim direk olarak. Üşenmedim araştırdım. Çünkü Nebula'ya sağlam garezim var. Kabul ediyorum nefret ötesi hatta.

https://www.offlinebilisim.com/windows-vds.html , verdiğim adres Nebulanın VDS aldığı firmaya ait ve kullandıkları alt yapıda Max 2 yada 4gb ramli bir makina alsalar ayda taş çatlasın 60-90 lira arasında. Anlamadığım olay 60 liraya aylık masraf eden saçma bir oluşumun Mare'yi 70 liraya satma çabasıdır. Vay arkadaş ben böyle birşey görmedim yani. Hiç bir şekilde bu nebulanın aylık 90 liradan daha fazla bir masrafı olduğunu bile düşünmüyorum aksini bile iddaa edemezler. Kandıramazlarda. El altından ,acc res atılmasına rağmen parayla gene kankalara satılan öteberi binekler ve bunun yanı sırada eski oyuncularının para ödeyip hakkı olan şeyleri 1 ocağa kadar vermemeleri de ayrı bir olay. Adamlar parasını vermiş almış mağdur edilmiş. 1 ocağa kadar adamları zorla oyunda tutup sonrada item'ini vermek cidden tuhaf. Parasını geri iade etmek isteyen birisine verdikleri cevap istersen oynarsın istemezsen oynamazsın şeklinde akıllara zarar bir faşist yaklaşım.

Neyse uzun lafın kısası. İnsanların emeğine değer vermeyen sadece bir ismi kullanan bu oluşumun sağdan soldan çaldığı scriptlerle iş yürütüm insanlarında bu oluşumda toplanması akıllara zarar bir durum. Kişisel düşüncelerini forumlarda belirtip daha sonra ters düşünce oyun hesabıda dahil kapatılan oyuncuların düştüğü durum yazık. Ne de olsa bizde oyuncu derdi yok siz kimsiniz moduna girip millete musallat olmaları da ayrı bir olay zaten.

Daha 10 sayfa yazı yazarım buraya. İnsanların bunları bile bile bu salak oluşumda bulunması düşündürücü.

ne kankası ne çalıntı scrpiti ne 2 gb 4 gb ı , mağdur edilen kim herkes itemı alıcak. 1 ocağa kadar verilmesinin nedeni serverın ilk gübü insanlar mareyle gezmesın diye belli bir süre beklendi, ve bu serverda %80 ini yaş ortalaması 25 ve üstüdür, senın öcenki yazılarından 16 olduğunu çıkarırsak bizde senın yaşında ergenlik döneminde isyankardık
Novice
11.9
ApachiStyle : Ben bu nebulanın mantalitesini anlamıyorum hatta oynuyan bir çok oyuncuyuda. Adamlar bin lira masraf edip makina açtığınıdan söz ediyor. Gel gelelimki işin aslına arkadaşlar. Size belirteyim direk olarak. Üşenmedim araştırdım. Çünkü Nebula'ya sağlam garezim var. Kabul ediyorum nefret ötesi hatta.

firewall fiyatlarını araştır sen boşver makinayı
Evet ben isyankarım çünkü saçma bir server ve ahlaksız yöneticileri var. Hiç birşey ile ilgilenmeyen ve sorun çözmeyen adamlar.
Bu arada yaşıma kafayı çok takmışsın. Sen 16 yaşında koşusabiliyor muydun aceba başkaları sana düşün demeden. Şaşırdım.
Rowall bunların firewall'ımı var allah aşkına sdfdfgdg. Neyini araştırcam herneyse. Sizler iflah olmazsınız onu görüyoruz.

Kolay gelsin.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.