Bilgisayarımın ekran kartı driverları güncel

3 gb ram var kingston marka 1 gb ekran kartı var asus markası

oyun başında gelen trailerde acayip bir şekildfe kasıyor bunun sebebi ne olabilir sizce ?
Master
59.2997
sadece ramle, ekran kartının belleğiyle oyunu oynayıp oynayamayacağını, kasıp kasmayacağını bilemezsin. ekran kartının özellikleri önemli. o yüzden bas bas bağırıyorlar ekran kartı alırken sadece belleğe bakmayın diye. işlemcinde önemli. her işlemcinin belirli bir iş yapma kapasitesi vardır. oyunlarında harcadığı belirli bir iş gücü vardır. işlemci bunu karşılayamazsa sorun yaşarsın. daha basitte anlatamam heralde.

bilgisayarının hangi oyunu ne kadar desteklediğini, hangi seviyeye açabileceğini gösteren şu siteyi kullan;

https://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

ayrıca black ops'ta yanlış hatırlamıyorsam yazılımsal bir problemde vardı. task manager'a girip oyunun exe'sinde birkaç ayar değiştiriyordun diye hatırlıyorum ama tam olarak naptığımızı unuttum. araştır çıkar zaten.
ülkemizde şerefsiz çok olduğu için gts520ye bak bu 2gb, gtx550 1gb deyip kakalayabiliyor bin katı fiyatına. bellek tipine, bus widthe, mimarisine, üretim teknolojisine bakmalısın.

cpu için de mimari.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.