servere nasıl baglanacam consol a ne yazacam cok yere uyelık yaptım fakat kulanıcı adımı falan nasıl kulanacagımı bılmıyorum bu sebeptende serwere gırdıgım zaman 1 dk 5 dk oyun oynamadan atılıyorum bu konuda ne yapmam gerek konsolu nsaıl kulanırım bılmıyorum zamanı olan arkadasım bana yardımcı olsa bu konuda benı aydınlatsa sewınırım sımdıden tesekurler...
consola connect yazdiktan sonra bo$luk birakip bağlanmak istediğin serverin adresini yazicaksin. cs server 1.6 diye arattir google da, 1.6 oldugunu farzederek.
beyler benim ewimdeki internet hızı 1024 internet cafedekinin de 1024 fakat benim oyunum çok kasıyor üstüne de hiç oyun yüklemedim acaba niye kasıyo?

yardım edin
tesekur ederım arkadaslar fakat uye oldugum serwer de kı kullanıcı adımı ve sıfremı nasıl yazacam bu gerekmı acaba ...oyundan atılmamak ıcın serwer dısı olmamak ıcın ..saol lun kolay gele ıyı wakıtler sızlerle olsun..
beyler benim ewimdeki internet hızı 1024 internet cafedekinin de 1024 fakat benim oyunum çok kasıyor üstüne de hiç oyun yüklemedim acaba niye kasıyo?

yardım edin

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.