ilginize şimdideb tşk.bende bot paketi felanda var ama nasıl yapuldığını bilmiyorum hangi tyuşa basıp ne yazmam lazım

Bu konu lonely_boy tarafından düzenlendi(2006-11-07 21:58, 17 yıl önce)
ilk once patch yukle ( v19 , v23 , v26 ) olabilir v27 de sorun var diyorlar o yüzden onermiyorum daha sonra bot paketini yukle bunlari yuklerden cs kapali olucak ayrica kucuk bir oneri bir klasor ac daha sonra bot paketini oraya extrach et cunku valvede yeni bir klasor acmasi sebebiyle botlar cikmiyor internet olmadanda local olarak oynayabilirsin
ok bide nasıl yapcağımı sölesen oyun oynarken nasıl istediğim kadar bot atıcam
oyunda botu ''H'' tuşuna basıp gelen menüden ekliceksnz consoleden olmuor beylerr;)
benimde öğrendiğim iyi oldu teşekkürler
ya new game yapıyorum herseyi ayarlıorum basıyorum ama hiçbişey olmuyor acılmıyor :S
sitedeki bot paketini yüklediysen csyi bozuyor.
bot paketini yanlış yere yüklemişsin.
cs 1.6 yı açınca newgame(yeni oyun) menüsünü açtığında bot menüsünü görmen lazım.
ayrıca oyuna bot eklemek için konsola "bot_add_t" "bot_add_t" yazıyorsun.
bot pakedini doğru adrese kurdum, new game'e basınca bot menüsü geliyor, start game yapınca gene new game options'a falan geri dönüyo.. naapcaz?
bot paketeni nereye yükleyeceğiz peki??
:yes:((:asik2:asik2
akadaslar bende cs 1.6 var ama oynayamıyorum botlara karsı ne yapmam gerekiyor

cevabınızı beklıyorum
:)
ehehehe xD öldürürsen senin için iyi olur xD
yaw bide bende bi error veriyo ben patch v23 ü yükledim bana verdiği error şu
" W_LoadWadFile: couldn't load gfx.wad " Lütfen yardımcı olun bi başlamak istiyorum artık şu oyunaa :(
bence çok müthiş bu botlar oyuna ilk girdiğinde kasıyo ama az bekleyin analyiziig filan yazıp doluyo server a tekrar girip başlıy sonra normal olarak başlıyyo counter acemilerine öneririm:d

Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.