Arkadaşlar Makineye Format Atana Kadar Hiç Bir Sorun Yaşamıyordum Formattan Sonra Cs 1.5 Kurdum Sxe Yükledim Rate Ayarlarını Yaptım Ekran Kartı Ayarlarını Yaptım Sxe yi Açıp Herhangi Bir Servera Girdiğimde Ping 4095 lerde Geziyor Fps ise 5.6-7 gibi.. işin tuhaf yanı Sxe yi açmadan Sxe korumalı bir sunucuya giriyorum ping dahil fps olmak üzere herşey çok iyi ama sxe olmadıgı için ilk elden sonra sunucudan atılıyorum. Yani anlıcanız sxe yi açtıgım zaman yüksek ping ve fps düşüklügü yaşıyorum 4000 ping ve 5 fps ile bu oyun oynanmaz sxe i açtıgımda daha console adresi yazarken bile kasıyor yazılar 1 dk sonra çkıyor

Makinemin özellikleri P4 3.2ghz işlemci 1gb Ram Nvidia fx5200 128mb ekran kartı 1024 256kbs bağlantı.. adsl

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Sil Baştan Yükle Gibi Çözümler Önermeyin Tahmin Edemiyeceğiniz Kadr Silip Yükledim Sxe ve Cs yi.
gavur :D yabancı serverlara mı gırıyosun
Silindi
Neophyte
0
Ekran kartını yüklememiş olabilirsin fps düşüklüğü bundan kaynaklanıyor olabilir console'a

fps_max 100 yaz olmassa Siteden Refresh Lock'u indir

Ping sorunu ise Bilgisayarında limewire , ares vb. program çalışıyorsa kapat düzelir.
[Luciana] : Ekran kartını yüklememiş olabilirsin fps düşüklüğü bundan kaynaklanıyor olabilir console'a

fps_max 100 yaz olmassa Siteden Refresh Lock'u indir

Ping sorunu ise Bilgisayarında limewire , ares vb. program çalışıyorsa kapat düzelir.

Ekran Kartını Yüklememiş Olmam İmkansız Buna Güldüm Doğrusu.
fps_max vs diğer komutların hiç biri fayda etmiyor refresh Lock unda bir faydası yok çünkü siz sorunu doğru düzgün alayamamışsınız ben gözlemleme yapmışım ping sxe yüzünden yükseliyor ekran kartıyla alakalı değil sxe açmadığım muddetce rahtlıkla oynayabiliyorum fps100 ping 20 lerde seyretmek üzere.. sxe yi açınca ping yükseliyor 4000 lere kadar. Doğru okuyup Doğru Anlayın Lütfen.

cazz : gavur :D yabancı serverlara mı gırıyosun

Hayır Hepsi Turk Sunucusu.
Ekran Kartını Yüklememiş Olmam İmkansız Buna Güldüm Doğrusu.
fps_max vs diğer komutların hiç biri fayda etmiyor refresh Lock unda bir faydası yok çünkü siz sorunu doğru düzgün alayamamışsınız ben gözlemleme yapmışım ping sxe yüzünden yükseliyor ekran kartıyla alakalı değil sxe açmadığım muddetce rahtlıkla oynayabiliyorum fps100 ping 20 lerde seyretmek üzere.. sxe yi açınca ping yükseliyor 4000 lere kadar. Doğru okuyup Doğru Anlayın Lütfen.

E bir de dövseydin... Burada herkes yardımcı olmaya çalışıyor, kasıtlı olarak yanlış yapacak değiller ya... Saat olmuş 2 dikkat etmemiş olabilirler. Böyle bir tavır takındıktan sonra sana kimsenin yardımcı olacağını sanmıyorum.
tipe bak .. bu tür sorunlar boyle ordan burdan gelen fikirlerle çözülür herkes burda teknisyen muhendis değil burda herkes yaşayarak öğrendi sorunların nasıl cozulecegımı .. sen bu tavırla devam et senin beyinde 4 fps ceker .. sunucu veya ekran kartin bazi programları engelleyebilir tam kapatmasa bile devre dışı bırakır bazende oyunun hata werdigine eminim .. sxe de engellenmis programların içerisindedir tekrar format atmadığın sürece aynı problemi yaşayacaksın .. saygılar
Sorun sxe nın patch ıle uyusmazlıgından kaynaklanıyor , aynı sorunu bende yasadım , bırkac forumdan bılgı topladım ve cozdum. bide C/Windows/system32/de amwo0 die bi dosya var eger patch deıstrdıgındede aynı sorunla karsılasıyorsan o arkadaşı sil sorunun cozulecektir
ouzzhan herkes yaşıyarak öğreniyor ama ekran kartını yüklememişsin demekte karşı tarafa ha salak demişsin ha onu demişsin farkı yok dikkat ettiysen adam format attım özelliklerim şu ama ping yüksek diyor yani kısacası anlıyor bilgisayardan onu geç eğer bu konu hakkında bi fikri olmıyan zaten boşuna yazıp adamın aklını karıştırıyor.

SekQ kardeşim sende ekran kartının netten son sürümünü çek bide msconfigten hizmetlerin hepsini kapatıp baştan aç ilk defa böyle bi sorun gördüm ama bide dene istersen bana olsa böyle yapardım çünki...
ARKLAR BNM CS 1.6 DEDİCATED SERVER IM VAR HERSEY YÜKLE AMX MOD FALAN AMA PING SORUNU VAR SERVER DA SERVER I 6 KISILIK YAPINCA NORMAL PİNGLER AMA 7 KİSİDEN FAZLA GİREN OLUNCA SERVER A PİNGLER 10000 Lere kadar CIKIYO NE YAPABİLİRİM NET HIZIM 1GB PC MİN OSELLİKLERİ 2.80GHZ - 512MB RAM - ATI onboard EKRANKARTI AMA BUNLARLA BİR ALAKASI YOKTUR DİYE DÜSÜNÜYORUM CÜNKÜ PC BOMBOS SADECE CS 1.6 VAR GEREKSİZ HİC BİR PROGRAM YOK OYUN FALANDA YOK CS DEN BASKA PİNG AYARI FALAN MI VAR ARKLAR SERVER ICIN SİMDİDEN TSK SAYGILAR...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.