arkadaslar biri bişiyler yapsın etsin gündüz counter a ping yuksek dıye gıremıyorum geceleri de en dusuk benim pingim :D anlamadım
wireless sa senin şifreyi kırmış birisi :D

diilse allahın işi
ne şifresi kardes anlamadım
sen ona bakma:)

internetten birşey indirmiyceksin.gereksiz kullanmadığın dosyaları kapıycaksın.böle bir dene
bnde de aynı sorun war ama dediklerin hepsini yaptm ama genede en kötüsü bnm:S
Hattı paylaşıyor musunuz kimseyle?
hayr hat kimseyle paylaşilmiyor
* Bağlantıyı kullanan programlar olabilir, virüs programları vs. (e.g avast,msn)
* Bilgisayar güncelleştirme yapıyor olabilir (eg. windows explorer x, service pack 3 güncellemeleri)
* Bağlantı gerektirmediği halde bazı programlar güncelleme var mı diye interneti yoklar,bu programlar olabilir. (e.g. hamachi, adobe prgs.)
* Limewire vb programlar bilgisayar paylaşımına açık olduğu için sen başkasının bilgisayarından indirdiğin gibi senin bilgisayarından da başkası bir şeyler indiriyor olabilir. (eg. Limewire,bearshare)
* Bölge hatlarında kısa veya uzun süreli Ttnet bakım çalışması olabilir. (genelde perşembe günleri genel kontrol yapılır)
* Telefon hattı ve modem arasındaki bağlantı kablosu fazla uzun olabilir. (Her 120 cm 1 mbps düşürür)
* Rate veya fps ayarlarıyla oynanmış olabilir. (Buradan gerekli ayarlar elde edebilir, bunlar yetmezse ek ayarlar yapmanız tavsiye edilir, fps max vb.)
* Vista işletim sistemindeki güvenlik protokolü bu soruna neden olabilir.
* Kablosuz ağ kullanıyorsanız başkası tarafından hattınız kullanıyor olabilir.
* Sistem donanımı gelen ve giden paket veri sayısının dengeleyebilicek kapasitede olmayabilir.
vs.
vs.
* Telefon hattı ve modem arasındaki bağlantı kablosu fazla uzun olabilir. (Her 120 cm 1 mbps düşürür)
15mt yakın bi kablo war ondan dolayi olabilr haklisin bütün herşeyi kapatiyorum güncelleme falan yaptgini sanmiorum ama genede saol bİLocan
büyük ihtimalle rate ayarlarinda war onları düzeltem bi
you're welcome ;)
usta yapıcağın tek şey pc format at yhada iyi bi virüs taramasından geçir oyunu opengL yani ekran karti üzerinden oyna düzelir aynı sorunu bende çok yaşadım

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.