arkadaşlar ben patch v23 yü yüklüyorum onu c:/program files/valve diye kaydedip bot paketini onun içinemi atmam lzm bide bot atamıyorum yardımızı diliyorum cs ciler
sitedeki bot paketi 1.0 ı yüklemeyin arkadaşlar csyi bozuyor.
Spawnsas : sitedeki bot paketi 1.0 ı yüklemeyin arkadaşlar csyi bozuyor.
bencede.ben yukledım hl.exe hatası cıktı csye gırmedı botu sıldım denetım masasından yıne olmadı csyı baştan kurmak zorunda kaldım
ne yapmam gerekecek nerden bulabilirim beyler yardım
@Shazimet

bende onu demek istiyorum bozuyor csyi indirmeyin ama türkçe 1.0 ı indirebilirsiniz csyi türkçe yapıyor ve açılışta us yazıyor:)
@spawnsas ben v23 patchı indiriyorum onu 2 dk fln kaldı onu c:/program files/valve diye atıp başka sitelerden bot programını indirip onun içine atsam botlar çıkarmı bot paketini buldum diğer sitelerden 2.0 ı o olurmu
Denemediğim için bilmiyorum benimkisi v22
arkadaşalr invalid cd key diyor diğer serverlere bağlanırken onu nasıl çözebilirim

birde @spawsas bot paketini valvenin içne atacam dimi
Ya hepsi çalışıyor varyasyon yapmayın lütfen arkadaşlar çalışmayan şeyi niye koysunlar siteye :D
ya beyler size sorum patchı yükleyip en güncelini onun içine atacam dimi bot paketini
polat77 : arkadaşalr invalid cd key diyor diğer serverlere bağlanırken onu nasıl çözebilirim

birde @spawsas bot paketini valvenin içne atacam dimi

Sitedeki bot paketi dışında hiçbir bot paketi indirmedim.Oda bozuk çıktı silip yeniden yükledim yani kısacası bilmiyorum ama valvenin içinde cstrike olucak onun içine atıcaksın.
tmm 1de türkçeleştirmeyidemi valvenin içine atacam
https://www.ultima-strike.com/forum/cs/hl-exe-bozukluk-q27008

bak arkadaşım yukardaki linkte benim bir postumda 2 link vermişim cs full ve pacht linkini vermişim onları yükle türkçe cs olucak sitede onu bul yükle ama bot paketi olucak onu yükleme bozuyor csyi. bot paketi bilmiyorum ben başka.
benim sana sorduğum türkçeleştirmeyidemi valvenin içine atacam
Hayır türkçeleştirme setup olarak geliyor kendisi yüklüyor atmana gerek yok. normal atıyorum oyun yükler gibi.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.