Merhaba arkadaşlar :)

CS 1.6 yükledim, ondan sonra online oynayabilmek için V32 Patch'ı C:/ProgramFiles/Valve adlı klasöre kurdum, ancak oyuna girdiğimde masaüstüne dönüyor ve hiç bir hata vermiyor.

Bir de bende CrossHair çok büyük, hele hiç durmadan ateş edince kocaman oluyor, bunu nasıl küçültebilirim?. Options/Multiplayer'da CrossHair'ın boyut ayarları yok, hatta renk ayarları da yok.
hocam 32 patchı kaldır . 23 patchı yukle tum sorunların ortadan kalkar . 32 patch ru serverlara yanı rus serverlarına gırmek ıcın yazılımıs bır net patch ıdır. 23 yada 26 tavsıye ederım tum sorunların kalkar ortadan. optıon menusunden croshhair gorutusu var ordan ayarlaıyabılırsın.
Tamam şimdi v23'u indiriyorum, Patch'ı C:/ProgramFiles/Valve'ye yükleyeceğim değil mi?

Bir de bende Crosshair ayar bölümü yok :(
evet valve nın oldugu klasore yukluyceksın o ayar patchlerden sonra aktıf oluyor.
Herşey için teşekkür ederim, v23 ile artık online oynayabiliyorum.

Son olarak bir şey daha sorucağım, bende Bot paketi yüklüydü, ama v23'u yükledikten sonra çalışmamaya başladı, tekrar Bot paketini kursam Non-Steam bozulur mu, hem online hemde Bot'larla oynayabilirmiyim?
bot paketını tekrardan kurarsanız valve/counterstrike ıcıne bot panelı cıkıcaktır oyuna gırıncede h ayarlar bot at dıreke bot atabılrısiniz.

sebebi : kurlumdan sonra bot paketınız calsıtıgı dosyalar yolalrı degısmısıtr. yenıden kurarak dogru yolu gosterebılrısnzı. iyi gunler .
Maalesef Bot paketini yükleyince sXe hata veriyor. Neyse, bizde hep online oynarız :)
Botlarla oynarken sXe niye açıyorsunki?
Demek istediğim Bot paketi yüklüyken sXe açıp online oynayamıyorum, sXe hata veriyor.
Krds aynı sorun bendede var.

Ben v21 üstüne v23 yukledım sadece v23 yüklicem şimdi inş. düzelir.
Silindi
Members
0
oyun yukledım oyun acılmıyor yardım edermısın hata verıyo!!
gwf : Merhaba arkadaşlar :)

CS 1.6 yükledim, ondan sonra online oynayabilmek için V32 Patch'ı C:/ProgramFiles/Valve adlı klasöre kurdum, ancak oyuna girdiğimde masaüstüne dönüyor ve hiç bir hata vermiyor.

Bir de bende CrossHair çok büyük, hele hiç durmadan ateş edince kocaman oluyor, bunu nasıl küçültebilirim?. Options/Multiplayer'da CrossHair'ın boyut ayarları yok, hatta renk ayarları da yok.

patch ını degıstır v23 kullan

- bot paketı sxe ile çakıştığından hata vermekte bazı patchlerde v23 ideal patch hata alıyorsanız bot paketınde sorun var silip oyle deneyin eğer tekrar hata alıyorsanız cs 1.6 yı tamamen pc den kaldırıp tekrardan bot paketı yuklemeden patch v23 kullanın..
arkadaslar ben sxe felan acıom cs 1.6 gırıom ıp yazıom oradakı kutu dolmıo napabılırım ılgınız ıcın tesekkur ederım
xhakanmertx : arkadaslar ben sxe felan acıom cs 1.6 gırıom ıp yazıom oradakı kutu dolmıo napabılırım ılgınız ıcın tesekkur ederım

başka ıp lerı dene

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.