mrb arkadaşlar ben dedicated serverden server kuruyorum fakat benden başka kimse giremiyor arkdaşlarla ip adresini kopyalayıp atıyorum olmuyor giremiyolar sizce sorun nedir yardımcı olursanız çok sevinirim
Mrb, Arkadasların oyuna gırerken hata mesajı alıyormu ? alıyorsa buraya yazarmısın ve server senın pc demı kurulu bu bılgılerı verırsen belkı yardımcı olurum bende cok ugrasmıstım...
onlar girerken serverle bağlantı kurulamıyor yazıyormuş birde bende dedicated serverin consolunda böle yazıyor
couldn't exec listip.cfg
couldn't exec banned.cfg
Master server communication disabled.
Could not establish connection to Steam servers.
couldn't exec listip.cfg
couldn't exec banned.cfg

Bunlar ıcın ıkı tane not defteri ac isim ve uzantılarını lastip.cfg ve banned.cfg olarak kaydet serverın kurulu oldugu makınenın ..../valve/cstrike/ nın icine at bu ıkı dosyayı

Master server communication disabled. bunun ıcınde sanırım kısayola -nomaster eklemıssın onu kaldırırsan duzelırdiye tahmın edıyorum.

Could not establish connection to Steam servers. Bununla Ilk Defa Karsılasıyorum.

Birde sv_lan 1 yazılı degılse gıremezler onuda soyleyeyım serverı actıktan sonra consola sv_lan 1 yaz ne olur ne olmaz. bunları yap sonra tekrar hataları yazarsın bı cozum bulmaya calısırım ok.
yine aynı şeyler olmaya devam ediyor fakat bu sefer bende server giremiyorum servere girerken
(VALVE VALİDATİON REJECTED ) diyor
sv_lan 1 olunca asıl gırmen gerekıyor gıbı gelıyor bana ama =) cunku ben oyle kullanıyorum pekı sımdı arkadasların gırebılıyormu ?

couldn't exec listip.cfg
couldn't exec banned.cfg bunlar hala gıtmedımı ? eger gitmediyse yanlıs yere atmısısn dosyaları..

birde port oalrak ne kullanıyosun belkı su Could not establish connection to Steam servers. in onunla alakası vardır. Standarti 27015 sanırım
aga en iyisi ben sana msn adresimi verim ordan halledlerim olur mu ?( [email protected] )
yav biraz daha açsanız ben yapamadım not defteri işini bendede aynı sorun var arkadaşlarımda not requesting mi ne öle gözüküyorum napacağım.bir yardım eden çırarsa....
Silindi
Members
0
ya ondan deil kardeşim 4 tane program lazım [admin mod + statsme + hldsupdatetool + patch ] bunları bulduk tan sora birtakım şeyler var ben serveri kurdum www.ipadresim.net den girecek ve o ip si arkadaslarına vereceksin portlar açık sada olur orayı internet yapmıcaksın lan dursun 27015 portun açıksa tamam C:\Program Files\valve\hlds.exe dosyasını çalıştır ama bu arada pc güzel ve hızlı olması lazım bağlantı da güçlü olması lazım ben kurdum çalışıyor portuun açıksa dedim gibi hlds yi çalıştır kur ama lan olarak tabi ki de sora www.ipadresim.net e gir ipsi arkadas larına dağıt sabit ip gerek miyor ama olursa iyi olur ney se ama sen tabi o ip den giremessin sen kendi kopyaladığın adrese girecek sin onlar senin internetten verdiğin ip se girecek ler girer ler ama port un açıksa deil se açman lazım giremezlerse sen de bi program var dır. benden bu kadar umarım yardımcı olmusum dur.
sv_lan 0 olursa

(VALVE VALİDATİON REJECTED )

hatayı vermez ;)
Silindi
Members
0
sv-lan 0 nası nerden hangi dosyadan yapacaız??
beyler ben server aça mıyomm nedense yardımcı olurmusunuzzzzzzzzzz
port açıyorum.firewall kapalı.anti virüs kapalı.hldsyi açıom.kendi serverıma girerken invalid cd key diyo.ve internetten server girilmio.
sa yardım edersen çok sevinirim
kurduğum server a sadece 1 kişi girebiliyor 2 kişi girdiğinde konsolda böle yazıyor

Dropped ***ReD_SkeletoN>>by E.M.T.*** from server
Reason: Timed out

yardım edersen çok mutlu olurum
tekno_fatih : sa yardım edersen çok sevinirim
kurduğum server a sadece 1 kişi girebiliyor 2 kişi girdiğinde konsolda böle yazıyor

Dropped ***ReD_SkeletoN>>by E.M.T.*** from server
Reason: Timed out

yardım edersen çok mutlu olurum
bu o kişinin servere qirdiini gosterıo

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.