kardeşim tamam girio olarak gösterio amaa arkadaş 3. çubukta takılıyo dio ve bidaha girmeye çalıştığında hiç bişey dolmuo dioo yani sadece 1 kişi girebiliyor benle 2 bana en fazla 4 kişi lazım:'( yardımlarınızın devamını diliyorum teşekküler bahadyr83 kardeşim ilgilenmene sevindim
ben serverı kapatıp açtıgımda ip adresi değişmiyor:S
Arkadaş lar ben internetten kurunca kurar kurmaz ''Your server is out of date. Please update and restart.'' diyo kimse giremiyo ıp den bende dahil ama Lan dan kurunca ben girebiliyorum ne yapmam lazım
ben de herşey normal çalışıyor ama bot eklemek istiyorum servera nasılbot eklerim podbot kullanıyorum.
beyler bendede couldn't exec listip.cfg
couldn't exec banned.cfg Master server communication disabled.
Could not establish connection to Steam servers hataları veriyor portları açıyom tek bunlar sorun yardım pls msnemi alın bilen varsa eklesin csci_41@hot...
infercenes ARK IM PORTLARIN FALAN ACIKSA BU HATA NIN COSUMU COK KOLAY MASA USTUNDEKI DEDICATED SERVER KSAYOL UNU I SIL VE BURDAKI C:\Program Files\Valve - hlds YAZAN I MASAUSTUNE GONDER VE SERVER INI AC OKEE :D
aga yemin ederim oo yazdıgın seyi C:\Program Files\Valve - hlds masaustüne yolladım oldu saol
banada aynı problem yapıyo açar açmaz böyle bişey yazıyo " server is out of date pleas update and restart " birisine sordum dediki orjinal counter strike lazım eğer birisi bulursa biryerde yada varsa eklesin buraya :(
portları açmak için portacma.net
ve arkadaslarına da 192.168.2.1 gibi degil de
www.whatismyip.com daki ip ni vericeksin
bu da modeme her reset attıgında degişir bu yuzden her sefirinde bu ip yi yapman lazım
sorunsuz cs içinse https://www.senoyna.com/forumlar/k9108/counter-strike-1-6-internetten-oynamak-icin-resimli-anlatim/
bu siteye girip ordaki dosyaları indirebilirsiniz. burda dedicated server'da var. portacma.net sana cok yardımcı olcaktır. ama port açarken
www.whatismyip.com adresindeki ip'nle degil modemden aldıgın ip yi gireceksin ve port ayarlarını ona gore yapıcaksın :)
belki geç oldu ama işine yarar diye tahmin ediyorum cunku ben oyle yapıyorum
Bnm bi sorunum var. Ben serveri kurdum herkes girebiliyor plugins fln ekledim mükemmel bi server oldu ama serverda -nomaster ekli olursa uzantıda "master server communication disabled" uyarısını alıyorum ve www.game-monitor.com veya internet sekmesinde serverim yer almıyor eğer -nomasteri silersem hem sitede hemde internet sekmesinde gözükmesi lazm ama gene gözükmüyor bu seferde şu hatayı alıyorum -nomasteri silince " No master loaded - Using default master " hatasini alıyorum en altda Bnm için bu hata önemli değil bnm istediğim serverimin internet sekmesinde ve www.game-monitor.com da listede yer alması dışarda gören servera girebilcek. Bunun için ne yapmam lazm C:\HLServer\swds.dll ile bi ilgisi olabilirmi ?
Selam , Arkadaşlar ;
Konu: internet sekmesi yardımı:
Öncelikle Serverinize v23 yada v21 PATCH'ı "c:/program files" valve kısmına kurunuz. En sağlıklısı bu. + Serverinizin internette gözükmesi için , patch 23'ün kurulu olması gereklidir. ve -nomaster olsada olmasada fark etmez , Bilgisayarınızın TEK IP olarak çalısması önemlidir. örn

192.168.1.33 - Hep bu ise kendi PORT'unuz Internet sekmesinde gözükür.
Yada Her bilgisayarı yeniden açtıgınızda Pc'nizin IP'si değişiyorsa , modeminize girin , 192.168.1.1 flndır genelde. İşte girdikten sonra Modeminizin markası neyse "ağ" ayarları vardır. ordan PORT Yönlendirmeye girerek "user defined" diyerek Yeni PORT EKleyiniz . Sonra modeminizin IP'sini oray yazıyorsunuz. İÇ DIŞ PORT : 27015 - 27015 olur.. kabul etmezse. 27000 -ve dış port 27015 olarak yazın kaydedin.

(cs1.6 server kurduysanız. CS'niz nereye kurulduysa örn: "C:/Program Files/Valve/Cstrike" "Liblist.gam" adlı dosyayı açın .. TÜM Sorun ordan kaynaklanmaktadır.

Sebebi ise ; o dosyanın içindeki sistem "iso" yani langame olarak ayarlanmıştır.. orayı komple silin bunu yazın;

game "Counter-Strike"
url_info "www.counter-strike.net"
url_dl ""
version "1.6"
size "184000000"
svonly "0"
secure "0"
type "multiplayer_only"
cldll "1"
hlversion "1111"
nomodels "1"
nohimodel "1"
mpentity "info_player_start"
gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll"
gamedll_linux "dlls/cs_i386.so"
trainmap "tr_1"

ARKADAŞLAR: ARKADAŞINIZA ÖRN:192.168.1.33:27015 KENDİ BİLGİSAYARINIZIN IP'SİNİN SONUNA "27015" EKLEYEREK ARKADASLARINIZA VERİRSENİZ BU İP ADRESİYLE SADECE "EWDEN OYNAYANLAR" GİREBİLİR..

Hertürlü CS DESTEK : www.nerdeoynasam.com | [email protected]

30+2 sw : aylık 30 tl
ya arkadaşlar bende server kurdum herşeyi tmm komutlardan tut ne aklına gelırse ben servere gırerken 127.0.0.1 ile giriyorum no-ip ten ipte aldım aklınıza gelecek ne varsa yaptım ama bi türlü kimse baglanamıyor diskconnected hatası veriyormus nasıl düzeltecem yardım ede bilecek varmı

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.