Arkadaşlar Online CS oynarken sürekli bişe yazıyolar Ama Cheat All Dead gibi şeyler çıkıyo.Cs de konuşmasız tadı çıkmıyo nolur yardım edin..

NOT:Silah hep sol elimde alışamadım.Sağ ele geçmiyo..Onu nası yapabilirim..

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)
silah için - H ye bas. Ordan bir menü vardı adını unuttum, Use right hand'i seçeceksin.
Cheat için de C-D yüklü galiba, onu sil ya da oyuna gırmeden once calıstırma. Yüklü değilse yükle.
evet ya yazıları bende göremiorum birazdaha açıklar mısın ?
Cheating-Death diye bir program var. Bazı serverlara girmek için gerekiyor. Senonya serverlarınınyrı bir C-D si var. Odur kastettiğim. Ya silin, ya yükleyin.
Cheating-Death ile konuşmanın bi ilgisi yok.
cl_righthand yazarak silahin yerini değiştirbilirsin.
@kanglaoo

peki konuşma yı nasıl yapıcam nasıl görücem yazdıklarımı ve yazılanları??
Tam hatırlamıyorum bi ara bendede öyle bir hata olmuştu ama çözmüştüm. düşünüyorum ama gelmiyor aklımda 4 yıla yakın zamandır cs ile uzaktan yakından pek alakam kalmadıda. ama genede düşiniyim aklıma gelirse yazarim. bence bi sil yenden yüklemeyi dene.
yok ama benim arklarda oynuor onlardada
öyle artık ismimizi degistirerek anlaşıoruz :D
hayır yazılar consol'da cıkıyor olmalı bende consoldan okuyor öyle cvp veriyordum.
Iııııııh olmadı ordada aynısı görünüor
c-d ile alakali değil pacth yapmanız gerekiyor oda u-sda mevcut 1 hafta önceye kadar bende o problemi yaşıyordumda https://www.ultima-strike.com/ şu linkde c.s1,6 pacth v19 var onu indirip yükleyin tamamdir yazilari okuyabilirsiniz ayrica silah problemi bendede var ne yaptıysam sağ elime alamadım bende böyle alışmayı deniyorum : =) cl_righthandda yaptım oyun içinden h ye basip right hand çektim optionsdan righthand seçtim ama ı ıh olmuo başka bi sorun var : =)
Tüm yardımlarınız için teşekkürler ama silah ne yaptıysam sağa geçmiyor.
Draconian verdiğin patchi indiriyorum umarım olur..

Edit:
Dreaconian çook sağol.Artık yazıları görebiliyorum.Bu patchle 1 tek yazılar değil ;
Spray değişmiodu oda oldu..Hedefin rengi ve boyutu değişmiyodu oda oldu..Hangi silahla kafadan vurduğunu göstermiyordu oda oldu! Çook teşekkürler..Silah sağ ele geçer diğede düşündüm ama bi o olmuyo yaa :(

Bu konu ThugKiller tarafından düzenlendi(2007-06-24 16:29, 16 yıl önce)
DRACONIAN sana sonsuz tesekkur sonunda say yazbılıyorum...ama bı sorunum daha war yazılaarı renklı yazmamız mumkunmu mumkunse nasıl ?

NOT:arkadaslar say yazmak ıstıosanız gereken patchleri valvede ayrı bı klasor acmadan cs nın ustune yukleyın ole oluo yoksa olmasss...:alkis
valla yazıların okunması olayı benimde problemimdi
ama çözüldü çok saolun varolun :evet
bu siteden v19 patch i yükleyin hiçbir sorununuz kalmayacaktır.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.