ya bana 1,6 server verir misiniz???hiç birine giremiyorum çok acil lütfen....
Ya arkadaşlar allah için şu sağ el olayı harbi olmuyor yardımcı olun oyun ıcınden h ye basıp menuden right handde yaptm oyun kurup oyunu ncınde konsolu acıp bıde oyunu kurmadan konsolu acıp 2 sınıde deneyerek cl_righthand in her türlüsünü yazm 1 dir bılmem nedır boş da yazdm olmyuor genede kimsemı bılmıo nedenını ya acaba sılıp yuklesek duzelırmı sorun ne kımse bılmıomu biri yardımcı olsun plz
arkadaslar ben 1.6 yı kurarken u-s den v27 yi indirip kurmustum hicbir problem yasamadım suana kadar,silahı istedigim ele alabiliyorum,hala varsa indirin kurun yoksa soyleyin upload ederim.İzin verilirsede burada link veririm.
Silah ın sol el olayı hala olmuyor h den menuye gırıp right handı de kod olayınıda optıons a gırıp de denedm hıc bır seklde olmuor hatta optıons da righthand gosterıo ama oyunda sol elde işte gecmıo
ustammm allh razı olsun sonunda göruyorumm göruyorummmm... yazıları okyabılıyorummm :D:D:D
Silah eli değiştiremeyenler...

ESC> Options > Advanced'de Right Handed yazar. Onu açın tekrar Right Handed yapın OK deyin. Sağ ele geçecektir.
Silindi
Members
0
cl_righthand 1 YAZIN SILAH SAĞ ELE GECER ;)
v28 pacht yukle yazilar acılır h 1 5 yada cl_righthand yazarakta silahi sag ele alırsın optionstanda bu islemi yapabılırsın
rotluchsz : Silah ın sol el olayı hala olmuyor h den menuye gırıp right handı de kod olayınıda optıons a gırıp de denedm hıc bır seklde olmuor hatta optıons da righthand gosterıo ama oyunda sol elde işte gecmıo

arkadasım aynı sorun bendede vardı çözdüm oyuna gir options ordan videos ordan ekran ayarını görceksin software d3d opengl var ordan d3d yi seç sonra oyuna hergangi bi servera gir h ye bas ordan righthand e bas sorun çözülür ii oyunlar
console'a hud_saytext 1 yazmayı deneyin hala çıkmıyorsa counter-strike sürümünüzü patch etmeniz gerekir. v19'u öneririm.
Silindi
Administrators
80.4994
arkdaşlar yazılanları göremiyorum lütfen yardımcı olun ya : /

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.