Silindi
c:/program files/valve/hl.exe

işleyici geçersiz

die bi sorun weriyor neden olabilir? fikri olan warmı

cs yi silip bi daha yükledim ama bişy deişmedi....:(
anlatayım sana şimdi öncelikle şunu belirt sen 1.6 mı yükledin yoksa 1.5 söle bakalım
1.5 bütün hataları yükledim fuLL yaptım fakat en son bir hata verdi bende google'da bir çözüm bulamadık :):):)
Exception Processing Message c0000139 Parameters 1839e0 181f88 75b4bf9c 75b4bf9c :huh
Ya arkadaşlar bende bu siteden Cs 1.6 yı yükledim setup u çalışmıyo yanlış anlamayın bozuk demiyorum üstüne iki tıkladım herhangi bir pencere açılmadı sağ tıklayıp aç a bastım yine açılmadı bi çare bulun lütfen o kadar da türkçe ve bot paketi yüklemiştim ;(
Cs nin ustune herhangi bir $ey yuklemeden(bok paketi, Turkce yama vs.) cali$tirmayi dene bakalim..
U-Ser abi denedim olmadı yine sence programı yeniden yüklesem bişiy fark eder mi :con
vallahi hicbir fikrim yok, 1.6 olsa halledilirdi ama elimden gelen bu..internetten verdiği hatayi ara$tir bakalim biraz..
ArkadaşLar BeNde 1.6 yükledim ilk yüklediğimde açıldı ama sora sora açılmamaya başladı Sağ Click/özellikler/dosya konumunu açtan hl.exe ye tıkLardım ölede açılırdı fakat şimdi hiç bişe olmuo!;

Ne Yapıcam Arkadaşlar Güvenlik Duvarındada izin verdim Ama olmuo! (
benimki 1.6 acılmıyor be yardım ede bilirmisiniz.
Hl acılıyor. cs acılmıyo

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.