Silindi
ben kurdum...
1.5 te 1.6 da kurulumunu biliyorum
yardım isteyen olursa bana ulaşsın...
msn: [email protected]
arkadaslar 1.6 v 7 yi indirdimde bana v21 pacth lazım nerden bulucam ??
@desrtoyer56

onun lınkını bulur bulmaz koyacam zaten ınternetten de arastırma yapabılırsın

@Spawnsas

ordakileri indirdiginde masaustunde dedıcated server olması gerek ona tıkladıktan sonra yazıyı oku olmaz ise symbol06 arkadasımız msn adresını yazmıs ona bı bakarsın

İyi oyunlar
İp adresi değişiyo diye şikayet edenler çözüm yolu var noip ile bu işi halledersiniz

www.no-ip.com dan üye olucaksınız ve download kısmından programı kurun kendinize bir host alın meselaa "Cssunucum.no-ip.org" be programı sistemine kur

oyun da bağlantı içinde konsola "connect Cssunucum.no-ip.org" yaz bağlanır. tabii modem ayarlarınız tam ise
Eline Sağlik Saol
host nasıl alınca k tam anlat ya kardeş bişe dedin bari tam de hemen şuan de bekliorum [email protected]
Anlatılanları uyguladım fakat oyuna girdiğimde map counter mapi ama elimdeki silah half life silahı oyunda ölü olarak dolaşıyorum ama ölü deyilim takım seçemiyorum garip bişey neden olabilir bu :S version 1.5
@ZoxiC

1.5 versiyon için gerçekten sorunlar var diyebilirim adam gibi kurmuş biri yardım etmesını rıca edıyorum ama 1.6 da sımdılık sorun yok sıze onerım 1.6 kurun.
Arkadaslar Selam,

Ne olur bir bilen yardim etsin. Bir oyunun bir kurulumu vardir ve bir giris sekli vardir. kafam karmakarisık oldu :( Her kafadan bir ses ckiyor. harbiden kurmus yapmis biri soruna bir cevap yazsin ne oluuuuuuuur:(

CS 1.5 SERVERI KURDUM. Lunchdan giriyorum server calisiyor, goruyorum fakat ben bu servera HLConsela tikladigimda giremiyorum. Eror veriyor ve kapatiyor. Windows bu programi kapatmak zorunda diyor tak kapaniyor. Luncha tikladigimda acilan o panelden mi giris yapacagim? Yoksa oyuna normal HLConsel'a tiklayip ordan icinde cikan konsala tiklayarak mi baglanacagim? Abi hamachi dediler olmadi bir turlu ayni oyuna giremedik birak oyunu oyun Lan da cikmiyor bile. Server kurun dediler kurduk yok abi ordan da giris yapmayi beceremiyorum. Biliyorum komik soru ama ilk defa olup internetde de 40 kafandan kirk ses cikinca yok oynayamadik delirdik.

Serveri kurduk tum modlari user.ini adminmode.cfg server.cfg hepsini ayarladik, server calisiyor guncellemleri de yaptik. O HlLunch da aciliyor bir panel cikiyor servera baglanildi server kuruldu diyor. Iste kick ban server ozellikleri ip si ismi hersey gozukuyor... IP sabitledik 27015 port da actik simdi nasil girecegiz o kurdugumuz servera? Servera giremiyoruz :((((( Ne olur bir bilen yardimci olsun.

Simdiden tesekkurler. Yardimlarinizi bekliyorum
1.5i tek başımıza botlarla oynuyabiliyorduk 1.6yı nasıl oynuyacağız bilen biri varsa lütfen açıklasın 1.6yı kurdum buradan bot paketini de indirdim ama yine de bot atamıyorum :S

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.